خانه » زناشویی » دانستنی های جنسی » دانستنی های جنسی زنان » آیا زنان هم انزال دارند یانه!!
آیا زنان هم انزال دارند یانه!!

آیا زنان هم انزال دارند یانه!!

آیا خانم ها هم انزال داشته و مایعی از خود دفع می کنند؟ طبق آمارحدود ۴۰ درصد خانم ها به هنگام ارگاسم مایعی از پیشابراه خوددفع می نمایند.تحقیق در مورد منشاء این مایع و این موضوع که چرا فقط عده ای از زن ها قادر به انزال هستند ادامه دارد.
نظرغالب براین است که تحریک نقطه جی می تواند به دفع مایع بهنگام ارگاسم منجرشود.البته برخی از دخترها حتی با رابطه دهانی ویا تحریک دست هم می توانند چنین مایعی دفع کنند.

مقدارمایع دفع شده ازچند قطره تاچند قاشق متغیراست.درمورد منشا این مایع بین محققان و افرادعادی اختلاف نظر وجود دارد.

آنچه مسلم است این است که این مایع حاوی مقادیر زیاد ادرار نبوده وترکیب آن مشابه ترشحات پروستات در مردان است. این مایع بهنگام خروج گرم،چسبنده و کمی تیره رنگ است.

صرف نظر ازماهیت و منشا این مایع،هدف این مقاله آشنایی مردان با تکنیک های مفید برای ارضای زن و خروج این مایع از بدن او می باشد.

قدم اول:

در ابتدا خیلی مهم است که معاشقه شما در محیطی آرام و بدون استرس صورت گیرد.بعلاوه باید ارتباط شما صمیمانه و راحت باشد. اهمیت این موضوع از آن جهت است که موقع انزال،خانم ها احساسی مشابه دفع ادرار دارند، بنابراین شما با اطمینان بخشیدن به او از اینکه هیچ اتفاق بدی نمی افتد و با مانع شدن از ایجاد اضطراب در او بخاطر این احساس ، می توانید شانس ارگاسم و انزال را در شریک جنسیتان بالا ببرید.

قدم دوم:

با استفاده از نوک انگشتتان در داخل دیواره قدامی واژن به فاصله دو بند انگشت از دهانه ، قسمت اسفنجی (محل نقطه جی ) را پیدا کنید. می توانید انگشت دیگرخود راهم وارد واژن کرده و این نقطه را به سمت بالا مالش دهید. فشار کمی به آن وارد کنید. همین موقع ممکن است به او احساس دفع ادرار دست دهد.

قدم سوم:

همزمان با تحریک نقطه جی از داخل واژن، با انگشت دیگرخود کلیتوریس را هم تحریک کنید. بهتر است گاهی با انگشت میانی خود مجرای ادرار را هم نوازش کرده و آنرا به سمت پایین بکشید.از او بخواهید تا ماهیچه های لگنی خود را منقبض کند. با دست شکم او را نوازش کنید. با انجام این عمل هنگام رسیدن به ارگاسم مایع گرمی از بدن او خارج می شود که گاهی ممکن است حتی خروج آن با فشار نیز همراه باشد.

بیاد داشته باشید که همه خانم ها قادر به انزال نیستند. با تمرین این روش می توانید لذت زیادی از معاشقه خود ببرید و ارگاسم را برای او لذت بخشتر کنید .

  
دانستنی های جنسی-زناشویی(اختلالات جنسی زنان)
دانستنی های جنسی-(کوچک کردن سینه-پستان در زنان)
دانستنی های جنسی-زناشویی(ارگاسم زنان)
خودارضائی(جلق زدن) دختران و اسیب پرده بکارت
رفتارهایی که تحریک جنسی مردها و زن ها را خاموش میکند
در حین رابطه جنسی از چه کلماتی استفاده کنیم؟(ویژه زوجین )
ارضاء شدن همزمان
هشدار به رابطه جنسی از مقعد(رابطه مقعدی)
گناه لواط سنگین تر است یا زنا با زن شوهردار
انواع حالات آمیزش با همسر
کاری که در سک3 نباید انجام دهید
ازدواج با دختر باکره
اناتومی دستگاه تولید مثل زنان+عکس
درباره اضطراب جنسی، بیشتر بدانید
علت خونریزی واژن پس از رابطه جنسی (ویژه بانوان)
پاره شدن پرده بکارت و ترمیم ان
عکس زن شهوتی -(شهوتی ترین زن دنیا)
حرکاتی برای بزرگ کردن عضلات باسن
فرق انزال با ارگاسم در خانم ها 
تاثیر تعداد دفعات معاشقه جنسی بر زنان
معاینه پرده بکارت
آسیب پرده بکارت برگشت پذیر است؟
اندازه گیری سینه برای سایز سوتین
داروی معجزه آفرین ترمیم پرده بکارت

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


5 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>