خانه » اس ام اس » مطالب طنز » پیدا کردن شماره تلفن دختر/پسر برای دوستی
پیدا کردن شماره تلفن دختر/پسر برای دوستی

پیدا کردن شماره تلفن دختر/پسر برای دوستی

دوست یابی ( دوست پسر – دوست دختر )  ( دوست دختر یابی – دوست پسر یابی)

 گذاشتن شماره برای دوستی با دختران /

گذاشتن شماره برای دوستی با پسران

شماره تلفن دوست دختر

 شماره تلفن دوست پسر

با یک جستجو در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشم  ظاهر می شود. سایت هایی که  تعداد بیشماری از آن ها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند. دسترسی به این سایت ها اصلا کار سختی نیست.

این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد. گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا “گفتن ها” کاری از پیش نمی رود. هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند. چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند، نیست

 

دختران و پسران جوان ساده که شماره های خود را در اختیار این سایتها قرار می دهند.

                            این کرم های آلوده از جوانان چه می خواهند

 

سایت های دوست یابی متن چت بین دختر و پسرها

این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده. نه همین تازگی ها که ازخیلی وقت پیش، اما انگار هیچ کس صدای زنگ

خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود.آن هایی که مسوولند و بی مسوولیت، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ

 نمی شنوند. هیچ نمی دانند که دختر، پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت، سر از سایت های دوست یابی در می آورند

سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند. رواج روابط نامشروع بین دختر و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجر دها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوان ها دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد

ماهیت سایت های دوستیابی

مرسی …، دوست یابی در عرض دو سوت!!!،سایت دوست یابی لاوستان! ،بنگاه دوست یابی! دوستی های ماندگار! دوست یابی بهانه! برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند.

افراد بعد از گذاشتن بعضی مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید، به اعضا می دهد. هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست، در این سایت ها وجود ندارد !

بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:

دنبال یه دوست دختر خوب می گردم، اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه.

سینا هستم از تهران، یه دوست خوب می خوام. کسی هست؟!!

مردی هستم ۴۰ ساله، متاهل!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم!

جامعه مجازی گوهردشت، در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند، ازدواج کردند. سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!!

سایت های دوست یابی( متن چت بین دختر و پسرها)

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده: دوست دختر یابی اینترنتی، خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه ،چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند.

پسرا به دو گروه تقسیم می شن:

۱) قیافه دار

۲) قیافه ندار

که قیافه دارها به دو گروه تقسیم می شن:

الف) قیافه دار پول دار…. مسه …

ب) قیافه دار پول ندار

قیافه دار پولدار اصلا همینجوری نونش تو روغنه. یعنی بچه مایه دار باشی قیافه هم داشته باشی، همینجوری دخترا می میرن واست. تازه اگه بری رپ بخونی، دیگه نورعلی نور. دیگه دخترا خودشونو هلاک می کنن(البته دخترا همین طوری هلاک پسرا هستن….حالا البته می تونی واسه اینکه همه بفهمن مایه داری یه زنجیر طلا بندازی گردنت. یقه لباستم باز بذاری که این پشم و پیلی سینت بزنه بیرون. یا یه گلوبند بندازی گردنت با پلاک جمجمه دیگه مطمن باش مخ رو زدی مگه اینکه تازه از امین آباد فرار کرده باشی.

قیافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه. زیاد کارش سخت نیست. مایه که داره…از قدیمم که گفتن: “پول داشته باش، سر سبیل شاه نقاره بزن”. می ری یه حلقه میندازی تو گوشت. موهاتم بلند می ذاری تا زیر مهره پنجم کمرت (نکته کنکوری). یه ادکلن سانیاریکل (امیدوارم اسمشو درست گفته باشم) هم می زنی به خودت.

بعدش راه می ری تو کوچه و هر دختری که دیدی بهش تیکه می ندازی. مثلا: …ساعت من برقش رفته مواظب باش نگیردت…حیف که دندونامو تازه واکس زدم وگرنه بوست می کردم (خداییش چه ربطی داشت؟؟؟)…

آره خلاصه یکی از اینا رو می گی به هر کی که دیدی تا بالاخره یکیشون بهت بخنده و بعد دیگه؛ ای یار مبارک بادا…

قیافه دار پول ندار هم خیلی مشکل نیست کارش. یعنی اصولا قیافه داره دیگه؟؟؟ باید بره بگرده یه دختر مایه دار پیدا کنه که براش خرج کنه. بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره یه دختر مایه دار ولی خر و احمق پیدا کنه و شروع کنه جلوش رژه رفتن.تا بالاخره دختره تحت شرایط غیر عادی روحی و روانی قرار بگیره و بیاد طرفت. اونوقته که باید نقش یه پری معصوم رو (که اتفاقا چقدرم به پسرا میاد) بازی کنی و اصلا نگاهشم نکنی. همش بهش می گی که من تو رو به چشم خواهرم می بینم. اصلا وضع خونواده ما و شما خیلی با هم فرق داره. ما در یه سطح نیستیم.

برات دعا می کنم خوشبخت بشی خواهر خوشگلم (دروغ که خناق نیست بیخ گلو رو بگیره) کتور هم که نمیندازه تازه مصلحتی هم هست…)). تو خوش باشی…گور بابای دل من. اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نمیگه… اینجا دیگه دام رو پهن کردی و دون هم پاشیدی و باید منتظر بشی تا به وقتش بندو بکشی و کبوتر پرشکسته بی بال و پر مظلوم رو بدوشی.

قیافه ندار پول ندار خداییش دل سوزوندن داره. اگه کسی تو امین آباد دختر خوب سراغ داره شماره نریمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازی کنن. پس دو راه بیشتر نداره، یا بره سراغ دوست دختریابی اینترنتی یا بره بمیره.که من ترجیحا روش دوم رو پیشنهاد می کنم.

هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ادبیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام –درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آن ها مقدور نیست.

جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند، به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.

جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند. بخشی از قوانین!!! خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید:

“از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید. در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین، شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید.”

خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

۱٫ ابتدا نام و نام خانوادگی خود

۲٫ سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و . . .

۳٫ و حداکثر در ۳ سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.

۴٫ جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.

توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد، در سایت درج خواهد شد.

مژده!!!: به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد!!!

توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت!!لذا با توجه به شناخت کافی! طرف دوست خود را پیدا نمایید!

بله! این حقیقتی است که در حال حاضر وجود دارد. قضاوت با شما…

  
چرا خدا زن را افرید؟
طنز: اس ام اس و تیکه های رفاقتی جدید
جک های بمب خنده جدید مورد داشتیم که
شعر طنز( یار من)
طريقه فحش دادن افراد مختلف(طنز)
ايام هفته و زندگی زناشویی (طنز)
طنز وصیت نامه غضنفر
برنامه روزانه پسرا !(طنز)
بازدید از بیمارستان روانی( طنز)
فال طنز ازدواج پسران مجرد
نامه جالب پسر شیطون به خدا(طنز و سرگرمی)
چند روز در سال كار می كنی؟( طنز )
پاسخ دندان شکن دانشجو
طنز/اکران فیلم سبد کالا در کشور
شعر طنز 'سبد کالا' ابوالحسن صادقی
4 زن لخت و جیگر داخل جکوزی
کجای دنیا دختر به خواستگاری پسر می‌رود؟
خنده بارون93 -لطیفه های کودکانه 93
طنز/ بیا مطرب بزن سازی نگو دارد بدآموزی!
طنز/ با زبان خوش انصراف دهید!
شعر طنز رستم و سهراب امروزی
معانی جدید کلمات (طنز)
استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک
پسرا چه دخترايي رو دوس دارن؟

1,086 نظر

 1. 13
  3
  يه دفعه مثل يه شمع داشتى خاموش ميشدى/ اگه پروانه نبود تو فراموش ميشدى/ واست پروانه شدم كه پرام سوخته شد….
 2. 4
  0
  گناهى ندارم اما ….سرنوشتم ابن چنين شد از رفتنت جند سالبست كه ميگذرد برگرد تا آتش عشقت در دلم خا موش نشده است برگرد تا دستانم سرد نشده است برگرد تا اين فاصله ها مهرت را در دلم نبرده است
 3. 12
  5
  دانیال هستم 22 ساله از تهران خیلی دوست دارم با یک دختر زیبا و ترجیحا دوست بشم هر کسی هست با کمال میل می پذیرم.
 4. 7
  4
  من تبریزی هستم میخوام با دختری خشگل دوس باشم من خودم 20 سالمه عزیزان
 5. 6
  1
  سلام محمود هستم 26 ساله بچه مشهدم دنبال یک دوست میگردم جهت دوستی سالم هرکی خواست پیام بده
  • 14
   1
   سلام خوبی؟ منم مشهذی هسم/22 سالمه سزکار هسم حوصلم سر رفت اومدم ببینم این سایتا دوست یابی چطوریه. اتفاقی کامنت شما دیدم. مخالف 100 در 100 این دوستیا هسم ولی واس تنهاییم خوبه
 6. 8
  1
  سلام من دنبال یک دوست خوب می گردم از اصفهان
 7. 7
  3
  یه دختر خوب و خشکل و پاک و سالم که امروزی فکر کنه میخوام.اوکی؟منگل بازی درنیاره .از شیرازم باشه.شرایط بخون.نداشتی پیام ندیا. سروشم 26 از شیراز. از همه نظر بیست بیستم.ههههههه
 8. 9
  5
  الهام جان دوستت دارم میتونم باهات اشنا شم
 9. 56
  16
  سلام نسيم هستم٢٠سالمه و تازه جدا شدم حالم اصلاًًًًًًً خوب نيست يكيو ميخام كه بتونم باهاش اروم بشم،يكى كه كنارش حالم خوب باشه
 10. 8
  4
  بچه ی مشهدم 20 سالمه دانشگاهم رشته ی سخت افزار کامپیوتر دنبال دختری پا برای دوست شدن میگردم
 11. 3
  7
  مصطفی 31 ساله از مشهد فوق لیسانس برق هستم خوب از جائیکه کمی خجالتی و با حیا بودم و هستم تا حالا با دختری دوست نبودم النم از نظر روحی واقعا احساسبه بودن یکی کنارمو میکنم الانم دنبال یه کیس مناسب میگردم اگه واقعا کسی هست که اخلاق خوب و خانواده خوبی داشته باشه خوشحال میشم با هاش آشنا بشم و اگه مایل باشید در مورد آینده صحبت کنیم.
 12. 9
  2
  سلام به همه. سعید هستم 23 ساله.به دنبال یه دوست دختر با معرفت و پاک میگردم تا از تنهایی و یگرنگی زندگی خارج بشم. کسی هست که بتونیم به هم کمک کنیم؟
 13. 53
  7
  سلام چند بار پيام گذاشتم اما نشون نداديد منم دنبال ي همدم خوب ميگردم هركس پايه هست پيام بذاره .منتظرم
 14. 20
  3
  سلام بر همه ی دختر های ایران ارمانم از تهران 12سالمه خیلی تنهام دنبال دوست دخترم
 15. 12
  6
  لطفاً شماره هم بدید
 16. 2
  1
  سلام. پسری 20 ساله از مشهد هستم. تازه کنکور قبول شدم روحیات لطیفی دارم و مایل به دوستی با پسرهای 17 تا 19 ساله دبیرستانی هستم. برای آشنایی نظر بذارین.
 17. 62
  7
  من دختری30 ساله قصد ازدواج دارم
 18. 9
  4
  من امیر 24 ساله از شهرستان لامرد استان فارس دنبال یه دختر برای دوستی هستم. اگه کسی هست لطفا پیام بذاره که شمارمو بدم بهش. منتظرم…
 19. 40
  10
  سلام من الهام هستم 30 سالهمه اهل تبریزوکارمند من یه دختر معمولی وچادری هستم یه کسی رو می خوام واسه یه زندگی سالم اگه کسی باشه شماره مو می زارم
 20. 8
  5
  سلام من آرشم25 ساله ساکن تهران ، تازه درسم تموم شده.دندانپزشکی خوندم.دنبال ی نفر مثل خودم می گردم البته منظورم این نیست که طرفم هم دندانپزشک باشه .نه. متا سفانه پسر خیلی گرم مزاجی ام.اگر کسی پیدا شد خوشحال میشم اول به ایمیلم پیام بدین
 21. 2
  0
  سلام امید وارم خوب باشید بنده بهنام هستم ۱۶ساله از زاهدان دنبال ی دختر خوب و با معرفت برایه دوستی میگردم اگر کسی هست ک این افتخارو ب بنده بده خوش حال میشم اگر دوستی تلفنی باشه یا از شهر دیگ هم باشی اشکال نداره ولی اگر همشهری باشه بیشتر خوش حال میشم اگر کسی این افتخارو حاظره ب بنده بده پاسخ بده ک شمارمو بفرستم امیدوارم همیشه خوشباشید خدافظ :-)
 22. 10
  1
  سلام من26 سالمه دختر مشهدی میخوام تا اخر بامن بمونه فقط تک پر باشه
 23. 2
  0
  باسلام محمدرضاهستم 16سالمه ازتبریز قد172وزن 65یه دونه دخترخوشگل 15ساله ازتبریز میگردم اگه بود شمارشو بذاره ممنون میشم
 24. 2
  0
  سلام مجتبی هستم ساکن گیلان شهر( رشت ) قدم 174 وزنم 70 خیلی مهربون و احساسی هستم از نظر تیپ و قیافه خوبم شغلم ازاده دنبال یه دختر یا زنم که ساکن (گیلان) باشه و مهربون و احساسی وداغ باشه برام قیافه زیاد مهم نیستش فقط دوس دارم تو رفاقت و دوستی همه جوره پایه باشه و بتونیم بهترین لذت رو با هم ببریم اگه شرایطشو داری و ساکن گیلان هستی بهم زنگ بزن اینم شمارمه
 25. 5
  3
  Salam Man omid hastam : Mojarad 21sale az tehran faght bare DarDO Del mikham ba ye khanom Rabete Bargharar konam chon az alamo adam Delam gerefte … Reshtam Ensany Hastesh Term 2Danesh Gah ee Wekalat hastam … Age mishe Bezangid Jahat Ashena ee Bishtar ………
 26. 5
  3
  سلام حسام هستم16ساله از کرمان ی دوست میخوام.زیاد خوشگل نباشم معرفت دارم.کسی هست؟
 27. 6
  1
  سالام …..فریدم ناز میخرم کسی هست دختر خوشگله پیام بزاره تا شمارمو بدم پسری کاملا شوخ طبع و بسیار خنده رو وشاد و اهل حال واهل درک فهم وضعیت از20نمره 18هستم.
 28. 14
  8
  سلام من امیر هستم 28 ساله از تهران من مهندس الکترونیک هواپیما هستم الانم برای ماهان کار میکنم دنبال ی خانوم خوب برا ازدواج میگردم
 29. 5
  2
  سلام سوزان جونم خوبى من دوست دارم باهات آشناشم چندسالته
 30. 1
  2
  سلام یه دختر خوب با وفا با احساس برای دوستی پایدار هست؟ 22 تهران مهدی اگه هست پیام بزاره مرسی
 31. 2
  1
  علی هستم 15 دنبال دخترای 15 و16 ساله میگردم که خوشگل وخوشتیب باشن
 32. 46
  9
  هرکی دوس داره با من دوس شه……………..اهل شیرازم
 33. 5
  1
  سلام شايان هستم 24ساله اهل شمال .بابلسر. دنبال دختر خوشكل خيلىناز ترجيحا چادرى و زير20ميگردم برا رفاقت بعدا شد ازدواج خونه و ماشين شخصى هم دارم ضمنا اهل محبت ومهربون هستم كسى بود بپامه
 34. 4
  2
  سلام عزیزان سلام هموطنان عزیر من دنبال یک دختر خوشکل قد بلند خوش اندام اگه بود یا هست شمارشو برام emil کنه
 35. 8
  0
  سلام به همه من یاسین هستم ۱۹سالمه از زاهدان پسر خوبیم ولی فعلا تنهام اگه دختری هست بهم اس بده خوشحال میشم نه اهل رابطه سنگینم نه به کسی گیر میدم یکیو میخوام هر دومون سرگرم شیم و دنبال سوع استفاده از هم نباشیم اینم شمارم منتظرم اگه میشه با اس معرفی کنید سن هم برام مهم نیست
 36. 17
  1
  سلام …. اناهستم…. اناهیتاصدام میکنن… قیافم بیسته… تیپم خوبه…. 15سالمه… اصفهان…. فقط خواستم بگم…. اهای…. چرااافکرمیکنین بادوستی باجنس مخالف خیلی ازتنهایی درمیاین…. من رفقای بیست دختردارم… فقط خواستم بگم… فکراونورتونم باشید… خدافظ….
 37. 3
  2
  سلا م مهران هستم16 سالمه اهل مشهد خوشکل خوش تیپ یک دوست میخوام که راستگو باشه و خوشکل باشه بامعرفت باشه اهل مشهد باشه 16 سالش باشه ؟ هر کس که میخواد با من دوست بشه شمارشو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 38. 32
  1
  سلام من دنبال یک دوست با معرفت می گردم اگر کسی هست پیام بده
 39. 6
  3
  امیر 21 ساله _تهران_یه پسر مهربون غیرتی و خوشگل و خوشتیپم تعریف از خودم نیست….. یه دختر با معرفت فقط هم از تهران یا کرج باشه
 40. 5
  0
  یه پسر خوشگلو جذابم یه دختر بالای 20سال از تهران برای دوستی بزنکه دخترای شارژی نزنکن
 41. 3
  0
  سلام امیدوارم همیشه شاد باشید. من مهران هستم از نوشهر 22 سالمه اروم وقابل درک کردن ایشاالاه تنها نباشید چون یکم سخته من دنبال یه دختر خوب وبا شخصت میگردم. میدونم شماره گزاشتن خوب نیست به هر حال به بزرگی خودتون ببخشید.
 42. 5
  0
  محمد هستم 19 ساله از تهران افسریه زندگیم در رده متوسط جامعه اس دانشجوی رشته متالورژی هستم کاردانی دنبال ی هدوست با مرام میگردم تو لاینم هستم خواستید بیاید عکسامو ببینید
 43. 5
  3
  منNimaهستم 18سالمه بچه مشهدم.یه دوست دختر میخوام که راستگو باشه خیانتکار نباشه .وتنهام نذاره هر کی خواست
 44. 6
  0
  سلام دوست دارم با ی دختر بامعرفت اشنا شم برای ازدواج با همه ی وجودش منو بخواد منم حاظر باشم براش بمیرم خیلی هم خوشگل و خوشتیب باشه از نامردا متنفرم
 45. 3
  0
  سلام 24سالمه خونه باجهازماشین وموتور 250 کسی هست ریفیق شه اگه شد ازدواج اصلا
 46. 48
  9
  ندا هستم 16 ساله از کرج تا حا لا فقط با ی نفر بودم ولی از وقتی رفت دیکه از هر پی پسره بدم میاد ولی الان ب ی نفر احتیاج دارم که تا اخر پام بمونه من اهل خیانت نیستم پس هر کس مایله شماره بزاره
 47. 10
  4
  علی هستم 18 ساله از ساری اینم شمارم برای دخترهای هم شهری
 48. 4
  0
  من پسری هستم دنبال دوست دخترمیگردم از14تا18سال ازخودم تعریف نمیکنم بگیدکلاس میزاره تهران هستم
 49. 4
  3
  سلام من دنبال یک دوست فوقولاده غیرتی میگردم در مشهد ……..که به دوستی دل بده و منم اگه بدونم بامرامه همه چی از همه لحاظ میزارم براش عکسام تو تمامه شبکهای اجنمایی هست مثل لاین …..ایناستاگرام…………. تانگو…………….وایبر …… خودم غیرتی بیش از حد … مهربون و کسی که اهدی میبنده پشیمونش نمیکنیمش
 50. 3
  1
  سلام من تنهام یه خانم زنجانی باشه ممنون میشم ایمیل بزنین وری تنکس چوخ ساقول یاشاسین
 51. 3
  2
  سلام من آرازم 25ساله از تبریز یه دختر بامرام و البته اهل شوخی واسه دوستی ترجیحا از تبریز میخوام
 52. 4
  1
  من محمد 15از خوزستان دنبال یک دختر خوب و خوش قیافه میگردم واسه دوستی.اگه کسی هست.شمارش بذاره بذاره
 53. 2
  0
  سلام من محمد حسین 15 سالمه اهل خوزستان یه دختر میخوام فقط برای اینکه تنهاییم رو باهاش پر کنم هم سن باشیم یا یه سال بزرگ تر یا کوچیک تر شوخم برودوستام میگن خوش تیپی یه دختر برای اینکه تنهاییم پر بشه چاکرتونم
 54. 1
  0
  سلام من علی 18 از اهواز هستم دنبال یه دختر خوشکل و با معرفت و شیطون میگردم .سنم زیاد مهم نی:(پسره هاتی هستم تو رفاقتم کم نمیزارم دختری ک فکر میکنه خصوصیاتمون بهم میخوره
 55. 2
  3
  یک دختر تک پر 13 14 ساله از سمنان هس ؟ خودم 14 سالمه از سمنان به شیک پوش بودن اهمیت میدم یکمم شوخم اگه بود با این شرایط بگه علیرضا
 56. 1
  1
  سلام مهدی هستم 16 ساله ازقم دنبال دختر باشخصیت تو سن 12تا16ساله هستم خیلی خوشتیپ و پولدارم هستم نقشه کشی میخونم الانم دوساله اهنگ مینویسم و یه جورایی خواننده رپ به حساب میام
  • 3
   3
   سلام مهرداد هستم 26 ساله از خوده کرج ولی چهرم به بیست یک دو سال میخوره خوشگل و خوشتیپم من با یه نفر بودم که بهم خیانت کرد و مدتی دنبال دختر نبودم ولی الان نیاز دارم به یه همدم که روزای تکراری منو تموم کنه ممنون این شمارمه اس بدین و بگید نظرات تا متوجه بشم ممنون
 57. 40
  15
  سلام فریبا هستم ساکن اطراف اصفهان دنبال ی پسر پاک وخوشگل با اخلاق بیست میگردم برای اشنایی وازدواج.من ی دختر خوشگل وخوشتیپ وچادری وخیلی بامعرفتم
 58. 8
  6
  سلام دوستان عزیز من علی هستم 18ساله از تبریز اهل دوس بازی تو نت نیستم،خودمم خیلی غیرتی هستم فقط میخواستم یه توصیه کنم و برم دنبال زندگیم. توجه کنین عزیزان:اینترنت جایی برای ازدواج نیس. از همتون خواهش میکنم که تواینترنت با کسی دوس نشین. مگر اینکه یه نفر ازجونش سیر شده باشه.
 59. 5
  3
  سلام من 23 سالمه و دانشجوی مهندسی هستم و الانم طراحی دکوراسیون داخلی انجام می دم دنبال یه دختر انصافا خوب هستم از تهران یا تبریز یا رشت که مهربون و راستگو و با معرفت و فوق العاده مودب باشه اگر چنین کسی رو پیدا کنم تا اخرش پشتش هستم و پشتشو خالی نمی کنم و تا پای جون می رم تا بهم برسیم و زندگیمو پاش می ریزم .
 60. 1
  4
  سلام فردین هستم 21 ساله اهل شیراز .دانشجو. دنبال یه دختر واسه دوستی .رفتن به سفره خونه …هستم
 61. 2
  4
  سلام به همگی رضا هستم 35 ساله از شیراز دنبال یه دوست خوب هستم .کارم ازاد ووقتم همینطور .عاشق دوستی وتفریح
 62. 7
  2
  یک دختر تک پر 13 14 ساله از اصفهان هس ؟ خودم 14 سالمه از اصفهان پسریم که بیشتر به شیک پوش بودن اهمیت میدم یکمم شوخم اگه بود با این شرایط بگه
 63. 7
  4
  دوست دختر از تهران میخوام برا بیرون رفنن و ایجاد رایطه دوستی ..فقط تهرانی باشه خودم 24 سالم
  • 3
   1
   سلام من علي هستم از تبريز دنبال ي همدم باوفا واهل زندگي هستم خونواده متوسطيم مايه دار نيسيم همدمي ميخوام كه دركم كنه نارفيق نباشه خوشگل فشن نيستم ساده هستم
 64. 4
  0
  من متین هستم دنبال یه دختر برای دوستی هستم دوستی بیکلک
 65. ویژه خانم ها
  3
  12
  از خانما هر که خر سواری دوس داشت پیام بده یه پسر برای خر شدن داریم
 66. 39
  7
  سلام من تمنا هستم 15سالمه یه پسر می خوام که عالی باشه از همه نظر تا به شخصیتم بخوره بچه شمالم راستی من با بیست ب بالاهم دوست میشم ولی یه دوستی پاک
  • 1
   1
   تمنا خانم سلام من محمدم از قزوین اگه مایا به دوستی هستی پیغامتو بزار
  • 6
   1
   سلام تمنا جان من یه دختر میخام برای دوستی پایدار بعدش اینده و ازدواج فقط دوستی نمیخام اهلشی؟
  • 0
   1
   سلام خوب هستی من هم مپل بقیه فکر نمی کنم که من هم پاکم و دنباله یه دوست با ادب منظم می گردم من این حرفارو بلد نیستم گلم ببین من یه می خوام برا همیشه گی شاید هم بعد دوستی با هاش ازدواج کردم اگه شد با شما اگه تمایل ندارید یه کس دیگه برام پیدا کنید من محمد 19 ساله از شهرستان سراب هستم کار میکنم و اهل هر جور دوستی هستم ممنون مرسی تشکر فقط یه پیام بده به من فدات بای…
 67. 11
  0
  sسلام من خوشم از این جور کار ها نمیاد من فقط فقط سید محمد موسویه
 68. 10
  2
  من ایلیا هستم 27 ساله لیسانس برق محل زندگیم کرج ومحل کارم تهران بلوار کشاورز دنبال یه دختر خوب برای دوستی هستم
 69. 4
  0
  سلام دنباله یه دختر خوب با وفا و بااحساس هستم برای دوستی پایدار اگه کسی هست ممنون میشم پیام بذاره میلاد 22 تهران
 70. 3
  0
  سلام امید وارم حاله تویی که داری این پیغام رو میخونی بهتر از من باشه من محمد 18ساله دنبال یه خانوم مودب ،خوش فکر،تیزهوش،منظم،با ادب،با معرفت و با مرام،با خدا،یه نموره خوشگل ،یکی که همه جوره سنگ صبور باشه هیچی به جزیه همدرد یا بهتره بگم یه همراه کم ندارم خداروشکر دنبال یه نفرم که بتونم بهش تکیه کنم هرکس دوست داشت بهم امیل بده ممنونش میشم
 71. 0
  3
  سلام ب همه من ی پسر تنها از همدان هستم 17سالمه دوست دارم با یک دختر خانوم باشخصیت دوست بشم برای رفقت پاک و پایدار
 72. 1
  0
  سلام.من آقامحمودم.بچه اصفهان.شهرستان خميني شهر.اصفهانياي عزيز بلد هستن كجاس.من 21سالمه و دانشجوي عمران در دانشكده سما نجف آبادمشغول به تحصيل هستم.دنبال دوست دختر خوب و باحال براي دوستي سالم هستم. من قيافه ظاهر خوبي دارم فقط يكم تپلم.از اون تپلاي باحال و دوست داشتني.خلاصه منتظر هستم با اين شرايط.دوست دار شما آقامحمود
 73. 31
  8
  سلام بچه ها من ایلامیم واسه دوستی پاک یه پسرمیخوام خوشتیپ وخوش هیکل باشه درست مثل خودم هرکی خواست شماره بزاره منتظرم ممنون میشم.
 74. 2
  1
  30 سالمه و تنها زندگی می کنم. اصالتا شمالی هستم و ساکن تهران . شریعتی -پاسداران. یک دختر مودب و خوشگل برای دوستی می خوام.
 75. 1
  0
  سلام من مهدی هستم 27 سالمه کارم تو پالایشگاهه نیشابوریم دنبال یه دوس دختر خوب از مشهد یا نیشابور میگردم که باهام باشه هر کاریم واسش میکنم ممنون میشم
 76. 3
  1
  سلام.بنده محسن هستم 20سالمه از کرج.من دنبال ی دختر با معرفت برا دوستی پایدار میگردم.من خودم دانشجوی ای تی در قزوین هستم.قدم185وزنمم73قیافه خوبیم دارم
 77. 3
  1
  سلام یه دختر برای دوستی پایبند و پایدار برای اینده هست؟ باوفا با احساس کمی هم شیطون اگه هست
 78. 4
  0
  سلام من محسنم.دانشجوی ای تی .ساکنه کرجم.هر کی ک دوس داشته باشه با من باشه پشام بزاره ممنون
 79. 3
  3
  سلام نوید هستم دنبال یه دختر باحال با مرام و معرفت و تک پر و خوشگل وخوشتیپ وخوش هیکل میگردم 25سال تا 30 یا اصفهان یا تهران لنگی باشه باهاش کل بندازم تاجی هم باشه که چه بهتر ایا کسی هست مرا یاری کند
 80. 13
  3
  سلام اسمم مسیحه 13 سالمه عشقم به اولین GFم واقعیه پس اگر میخواید با من رابطه پیدا کنید من در خدمتم
 81. 5
  8
  سلام از سمنانم دنبال یه پسر خوب میگردم برای ازدواج و خوشگل من خودمم خوشگلم ترجیحا اگه تهران باشه بهتره چون همه بستگانم اونجان 19 سالمه اینم
 82. 31
  11
  بهارم 21سالمه از کرج دانشجو برق قدرت دنبال ی پسر خوب و با مرام برای دوستی همیشگی خوش تیپ و خوش قیافه ام از نظر مالیم کم و کسری ندارم هرکی خواست شماره بزاره
  • 4
   0
   بهار خانم سلام من از قزوینم اگه قابل میدونی با هم آشنا شیم
  • 4
   0
   سلام . من امیرم 25 ساله … لگفا با من تماس بگیر . دنبال یه دختر خوب و خوشگلم واسه دوستی سالم و ماندگار
  • 0
   1
   من قیافم بد نیس تیپمم خوبه سوسول نیستم چون بدم میاد تا دلتم بخواد مرام دارم اما از دخترا چشمم اب نمیخوره
  • 1
   1
   سلام من با یه دختر خوشگل میخوام دوست بشم
  • 1
   0
   سلام بهار خانم خوبید خانم مهندس خوشبختم از آشناییتون واقعا از صداققتون خوشم اومد چون من خودم طرفدار پروپاقرص گفتن حقیقت و داشتن صداقت هستم تو زندگی و جامعه و منم دانشجو مهندسی تکنولوژی برق قدرت هستم و 28 سالمه و قصدم یک رابطه سالم و ازدواج من بچه شمال هستم از استان گلستان و اگر هم از خودم بخوام بگم شما یا هرکس دیگه فکر میکنید دارم از خودم تعرف میکنیم پس شما باید حودتون قضاوت کنید در موردم و بگید چطور پسری هستم اینم شماره منه واسه این میزارم که در دسترس باشم و اگه ازم خوشتون اومد بهم خبر بدین با هم بیشتر آشنا شیم خوحال میشم من و اگر هم اینطور نشد واسه شما و خانواده گرامی باز هم هر جا که هستید آرزو سلامتی و تندرستی رو میکنم
  • 2
   0
   سلام بهار خانم من به پسر هستم از قزوین خیلی با معرفت در دوستی تا آخرش هستم میتونی بهم اعتماد کنی
  • 0
   0
   بهار خانوم منم یه پسر غیرتی و مهربونم خوشتیپ و خوش قیافه مثل خودت و دنبال یه دوستی فابریک _از تهران هم هستم دانشجوی مهندسی خودرو 21 ساله
 83. 32
  6
  من خ تنهام تك فرزندم فقط يكيو ميخوام حرف دلمو بهش بگم تركم نكنه چون روحيم خ لطيفه بدجور داغون ميشم رك و راست ميگم از لحاظ قيافه از20بخودم12ميدم.قدمم160وزنمم48.شارژم نميخوام چون تو اون دنيا بايد جواب پس بدم.اهل عشق بازي و رابطه جنسي ام نيستم فقط دوستيه پاك.دانشجوي سلول مولكولم و متولد1372ساكن خ وليعصر تهران و اصالتن تبريز.خانوادم مذهبيه اجازه ارايش يا ابرو ورداشتن نميدن اما خب اونقدم خواهر بسيجي نيستم ولي چادري ام
 84. 0
  0
  سلام ایمان 25 ساله از زاهدان هستم وتنها دنبال یک دختر خانم با حال وبا معرفت برای دوستی هستم اگر هر کس مایل بود فرق نمی کند مال کدوم شهر باشه -زاهدان زندگی کنه خوشحال میشم در کنارش باشم وهمیشه وهمه جا ودر هر شرایط کنارش خواهم بود
 85. 2
  2
  سلام دوستان کسی از اراک نیست ؟ من کوروش 16 ساله از اراک هستم دنبال یه دختر خوب هستم که فقط خودم و خودش باشیم و از زندگی لذت ببریم . اگه اراکی هم سن و سال هست بگه
 86. 5
  2
  سلام.من دامون هستم.29 سالمه کارشناس الکترونیک هستم.اصالتا شیرازیم و ساکن تهران.دنبال یه دختر خانم شاد و خوش قیافه و امروزی برای دوستی و آشنایی هستم.اگه تفاهم داشته باشیم و متعهد باشیم زندگی جدیدی با هم شروع بکنیم.خوشحال میشم جواب بذارید.مرسی.
 87. 1
  3
  سلام داوود هستم.30 ساله.مهندس مخابراتم.دنبال یه دختر خوب و شیک و متعهد برای دوستی و آشنایی پایدار میگردم.باید تفاهم داشته باشیم.با تشکر فراوون.
 88. 4
  1
  27 سالمه. کارشناسی ارشد عمران دارم.دنبال یه دختر از مشهد واسه دوستی سالم و بلند مدت هستم.اگه از هم خوشمون اومد ازدواج میکنیم.
 89. 0
  1
  دانشجوی داروسازی هستم بسیجی هستم به خواهری با حجاب خوشگل برای زندگی نیازمندم
 90. 1
  3
  سلام من محمد هستم بچه همدانم دنبال ی دوس دختر با حال و با معرفت میگردم
 91. 10
  2
  اقا کامران شایدم عرفان نمیدونم من یک رفاقت همیشگی می خوام ی دوستی پایبند اگه هستی شمارت بزار
  • 0
   1
   سلام رها جان من اهل دوستی پایبند هستم از تهرانم ش هم پایینتر هست برای عسل خانوم گذاشتم اگه دیدید پیام بدید پایبندم تا اخرش
 92. 5
  4
  سلام مانی لطفا شمارتو بزار
 93. 3
  1
  سلام من مهران هستم 16 ساله از کرمانشاه دنبال یه دوست دختر میگردم که با مرام ،بامعرفت باشه خلاصه خیانت تو وجودش نباشه
 94. 31
  8
  نازنینم 20 سالمه از تهران بابام مایه داره دنبال ی پسر با معرفت می گردم حتی شده باشه واسش ماشینم میگیرم به شرطه این که پشتمو خالی نکنه من قصدم دوستی سالم اگه هم تفاهم داشتیم ازدواج هرکی شرایط منو داشت شماره بزاره….
  • 1
   4
   من تابحال بادختردوست نبودم واسه جنس مونث ارزش قاعل هستم 27سال سن دارم اهل اصفهان وضعیت مالی من چندان خوب نیست اهل دردسرنیستم سعی من ایجادرابطه خوب بین دوطرفه مثل بعضیهانیستم چشم به مال کسی ندارم خداروشکردستم توجیب خودمه هرچندکم ولی قانم تحصیلاتم دیپلمه احساسم درونیه نه برونی تاته خط هم پایشم اگه دوست داشتی اس بده
  • 0
   0
   سلام فراز هستم 19 ساله از اصفهان اگه نازنین قبول کنه میخوام تا اخر عمرش هواشو داشته باشم منم امکانات لازم دارم . دانشجوی برنامه نویسی کامپیوتر جهت اطلاعات بیشتر و دوستی دائم تماس گرفته شود
  • 0
   0
   فرازم از اصفهان 19 ساله من یه دختر خوب میخوام برای دوستی پایدار . دانشجوی رشته برنامه ویسی کامپیوتر هستم شغل هم دارم از خودم افرادی که قصد دوستی دارند و با معرفت باشند که نیاز به یک همدم دارند
  • 0
   0
   سلام نازنین خانم من حمید رضا هستم 26 سالمه از اصفهان
  • 0
   0
   salam khubii?? man behnad 26 teh na mashin mikham na chizi,,faghat kasio mikham ke vafadar basheo ba sharayetam kenar biadd
  • 0
   0
   سلام نازنین خانم.من صادق فوق لیسانس برق و از لحاط مالی وضعیت خوبی دارم.خوشحال میشم با شما آشنا بشم .اگه مایل به آشنایی بودین برام ایمیل بزنین.ممنون
  • 1
   0
   شما میخوایید عشق و عاطفه رو با خریدن ماشین به کسی القا کنی مطمعنا اونیکه بخواد باه شما وفادار بمونه بدون ماشین هم میمونه اگه بخواد بخاطر ماشین بیاد مطعنا با ماشین هم اون میره
  • 1
   0
   سلام عرض میکنم نازنین خانم کامرانی خوشبختم از آشنایی با شما در این سایت اما اینو بدونید اون شخصی که واقعا عاشق شما باشه هیچوقت بهتون خیانت نمیکنه وف ادار میمونه اگه واقعا خودشما بخواد نه پول و اموالتونو اونیکه اموال شما بخواد مطمعنا محض اینکه بدست بیاره و هدفش برسه میزاره میره پی خوش گذروئنیش نمیخوام از خودم تعریف کنم این شماره تماس منه که واستون میزارم قابل دونستین منو به عنوان شریک زندگی و تکیه گاه خودتون در همه حال تماس بگیرید تا بیشتر از خودم بهتون بگم و در عمل خودمو بهتون ثابت کنم نه با شعار دادن ( منتظر تماستون هستم اگه منو قابل بدونید و آرزو سلامتی رو واستون خواستارم موفق باشید با تشکر
  • 0
   0
   درود نازنین خانم خوشحال میشم منو مهمان خودتون بکین با اندیشه های صاف وقشنگتون فکر کنم بتونیم باهم دوس بشیم من بدنبال دوستی سا لم وهمسفر برای زندگی ام هستم
  • 1
   0
   salam , khoobi ? man alireza’m 25 salame , arshade computer daram , fek konam on chizi k bekhay man dashte basham
  • 1
   0
   سلام نازنین خانم می خوام شدید به مدت مدید دلم از الان برای دیدن روی ماهت پر می کشد تو رو خدا به هم ایمیل بزنید. دانیال هستم دانشجو 22 ساله.
  • 0
   0
   سلاام من دنبال یکیمیگردم که همه عشق وعمرم رو به پاش بریزم .چطوری با هم اشنا بشیم محمد22ساله
  • 0
   0
   سلام نازی خانم منظورت ماشین اسباب بازی هست؟ خخخخخخخخخخخخ شوخی کردم.سروشم 26 از شیراز.یک مرد واقعی و یک جنتلمن.
 95. 21
  3
  من رهام 16ساله از تهران دنبال ی پسر با معرفت و خوشگل ی دوستی پایدار می خوام نه واسه خوش گزرونی یکی که بتونم بهش تکیه کنم هر کس مایله هم از خودش بگه هم ش بزاره
  • 3
   0
   سلام رها خانوم اسمم بهنام بامعرفت و تو دوستی هیچی برای دختر وم نمیارم اشتباه نشه تا الان هیچ دوست دختری نداشتم یعنی خودم نمی خواستم حالا مانتوم خوندم گفتم بزار براش یه متن میزارم یا قبولم میکنند یا قبول نمی کنند بچه اصفهانم اگه مایلی برام تو همین سایت یه متن بزار تا شمارمو برات بزارن
  • 0
   0
   رها خانم سلام * محمدم از قزوین من یه دوستی پایدار برای دردودل کردن میخوام نیاز به هیچ چیز دیگر غیر از درد دل کردن ندارم اگه مایلی پیام بزار
  • 0
   0
   رها خانوم من17 سالمه از سبزوارم خوشحالم که عقیده هامون شبیه به همه همچنین خوشحال میشم باهاتون دوست شم
  • 1
   0
   علی هستم 16 ساله ازتهران خوشتیپ خوش هیکل مایل هستید دوست شویم
  • 0
   0
   سلام رها خانم من سپهر هستم 16ساله از تهران محل زندگیم کامرانیه است من به یک دوست احتیاج دارم که همدمم باشه دوسم داشته باشه فقط هم دختری مثل شما میتونه همدم من باشه چون فقط دخترا هستن که مثل خواهر می مونند. اگه مایلی یه پیام تو سایت بزار تا بهت شماره بدم.
 96. 5
  0
  با سلام من عرفان هستم.16 سالمه در تهران زندگی می کنم اخلاقم خوبه و دنبال یک دختر خوب و مهربان هستم.ممنون میشم اس بدید متشکرم منتظرتونم
 97. 4
  2
  سینا هستم از اصفهان یک پسر گی و کم سن فاعل یا دوطرفه از خود اصفهان اس بده با رمز سیناجون
 98. 5
  2
  اقا میلاد من می خوام با ی ادم رفیق شم اگه هستی اگه هم نیستی رک و راست بگو اگه بعد ی مدت یکی خوشگل تر دیدی ول کنی بری اون موقع…………. بیش تر از خودت بگو
 99. 2
  0
  سلام من محمد از قزوین هستم * دانشجوی رشته مدیریت صنعتی یه دوست دخترمیخوام فقط برای دردو دل کردن نه چیز دیگه اگه بود پیام بزاره
 100. 8
  3
  ی دختر خوش تیپ و خوش هیکلم از چالوس پولدار با معرفت بعدشم اول تیریپ دوستی اگه تفاهم داشتیم ازدواج من ادمم ترجیح میدم با ی ادمم معاشرت کنم اق فرزین اگه خواستی ش بزار…….
 101. 1
  1
  یونس هستم21سالمه دنبال یه دختر خیلی خشکل هستم چون خودمم بگی نگی خوشتیپم اهل اصفهان
 102. 7
  2
  سلام من خاطره هستم از ایلام دختر کورد خوش استیل و خوش هیکل تنهام افسرده ام هرکی منو یخوام شماره بزاره ممنون میشم
 103. 19
  13
  سلام عسلم بچه مایه ی تهران تک فرزند بدون پدر مادر تنهام دنبال ی پسر خوبم خونه و ماشینم دارم هر کی خواست شماره بزاره..ترجیحا از تهران
  • 2
   3
   سلام عسل خانوم من اهلشم دوستی پایبند صفرنهصدوسیوسه پنجاهوپنج ده سیصدوچهلودو ببخشید شماره نمیشه گذاشت اینطوری گذاشتم امیدورام بتونید متوجه شید
  • 0
   1
   سلام عسل جان اگه پایه هستی یه نفرو داشته باشی که تو عشقبازی همه کار واست انجام بده بم پی ام بده.من علیرضا هستم27 سالمه از تهران
  • 0
   0
   سلام.خوب هستی من اسمم مرتضی هست…22ساله از اردبیل..حقیقتش دنبال یه دختر صاف و صادقم…برام هم بول و قیافه اصلا اصلا مهم نیست … فقظ عشق و علاقه مهمه برام که اونم به مرور زمان بوجود میاد …
  • 0
   0
   سلاام من26سالمه و اهل دختر بازی و اینکارا نبودم و درس خوندم و کار میکنم تازه ارشدمو گرفتم و توی بییمارستان کار م دنبال یه دختر با معرفت و مهربون هستم تا باهاش به آرامش برسم و از خیانت و بازی با احساسات متنفرم
  • 2
   0
   سلام سارا خانم از صداقت خیلی خوشم اومد من اتفاقا دنبال یه نفر که چادری باشه می گشتم فقط فتخار بدهید باهم آشنا بشیم. لطفا برام پیام بگذارید منتظرم.
  • 1
   1
   سلام عسلم صمد هستم از تبریز 28 سالم هست دوست دارم باهت اشنا شم
  • 0
   0
   سلام خوبی ؟مجید هستم چندسا لته خانم خوشگله>؟
 104. 2
  0
  سلام فرزینم از چالوس 24 ساله دانشجوی برق ماشینو خونه دارم اهنگسازم رپر هم هستم اگه دختر خوب پیدا شه قصد ازدواجم دارم فدا مدا ادا مدا در نیاری بره ما
 105. 1
  0
  سلام مجتبی هستم 30 سالمه ساکن شمال شهر رشت هستم مهربون و با احساس و خون گرمم از نظر قیافه و تیپ خوب هستم دنبال یه دوست دختر هستم که ساکن گیلان باشه مهربون و با احسا س و شیطون باشه و بتونه از هر نظر با من تو عشق بازی و دوستی و رفاقت پایه باشه برای من قیافه و مادیات مهم نیست فقط دوستی و عشق و محبت شرطه اگه شرایطشو داری با من تماس بگیر هم شمارمو میزارم هم ایدی برنامه بی تالک خودمو مه
 106. 0
  0
  من محمد از قزوین دنبال زن صیغه ای خشگل هستم از قزوین اگه کسی بود پیام بزاده
 107. 4
  2
  سلا م نازنین با من دوست می شی
 108. 25
  6
  سلام اسمم نازنینه کسی هم که با هاش رابطه دوستی و فقط پیامکی داشته باشم
 109. 0
  0
  ارش هسم۱۵ساله از شیراز دنبال ی دوست دختر با معرفت میگردم هر کس درخواستمو قبول کرد پشیمون نمیشه خدایی پسر خشگلی ام
 110. 3
  0
  24 سالمه دانشجوی مهندسی برق از یوسف اباد تهران هستم دنبال ی دختر واسه ی عمر زندگی می گردم قیا فه برام مهم نیست
 111. 3
  0
  سلام مانی اهل مشهدی اگه پیامم رو می خونی لطفا جوابم رو بده
 112. 4
  0
  سلام.امیر هستم 25 ساله از شمال.دختر خوب و خوشگل و مهربون از شمال یا تهران هست تماس بگیره.دنبال یه دوست خوبم که از تنهایی در بیام.منتظر جوابتون هستم
 113. 2
  1
  سلام یه دختر خوب با احساس با وفا یه کم شیطون البته هست دنباله یه دوستی پایدار و پایبند میگردم اگه هست منتظر میمونم میلاد 22 تهران
  • 0
   0
   سلام دوستای خوبم ولی هستم بچه مشهد متاهلم دنبال یک دوست خانوم بین 30 تا 40 هستم تا نیازهای همو بر آورده کنیم و همه جوره با هم پا باشیم .دوستی طولانی مدت میخوام که به فکر تیغ زدن هم نباشیم و از جون واسه هم همه جوره مایه بزاریم
 114. 20
  2
  سلام من دنبال ی پسربامعرفتم.23سالمه ی پسرباشخصیت ومودب مثل خودم.ماشین وخونه ام دارم دانشجو it هستم
 115. 3
  1
  بچه ها سلام من هادی 25 سالمه و کوهنوردم خیلی دوست دارم با خانم و دختری دوست بشم خانما بزنگند من پسره خوشتیپ و خوش فرمیم
 116. 2
  0
  سلام پوریا هستم 21 ساله از تهران= اسلامشهر خیلی تنهام دنبال دختری پاک سالم برای دوستی همیشگی میگردم
 117. 4
  5
  سلام رضا من اهل مشهدم اگه اهل رفاقت هستی جواب بده منتظرم.
 118. 1
  2
  سلام کیان جان لطفا شمارتو بزار تا بهت زنگ هستم لطفا منتظرم باش
 119. 2
  2
  salam farzin sardar hastm raper hastam 24 salame 2stan ba joostejo dar googele be esme farzin sardar mitonan karamo goosh konan agar 2khtare ba marefat tak par peyda shod zang bezane.chand vaght dige kilipam pmc pakhsh mishedar zemn vaghti be fard morede alagham residam simamo mishkonam babay fada mada ada mada dar nayari bare ma
 120. 1
  0
  تو عشق باید اخلاق داشته باشی و تو دوستی خوشگلی کی هر دو شو داره از دخترا
 121. 1
  0
  سلام رضا هستم اهل مشهد 14ساله دنبال دختر مشهدی 12 13 15 16 ساله هستم
 122. 2
  2
  سلام . سعید هستم از مشهد.27 سالمه. کارشناسی ارشد عمران دارم.اگه دختری دنبال دوستی بلند مدته خبر بده.اگه از هم خوشمون اومد مزدوج ميشيم.
 123. 3
  5
  سلام اسمم مسیح هستش دخترای 13 تا 15 رو قبول میکنم
  • 5
   1
   یه خانم خوشگل و محترم اگه دنبال یه پسر خوشگل و تحصیل کرده وتنها بود پیام بده. لطفا دخترخانومای سن پایین پیام ندن.من27سالمه.از قم-تهران…منتظرم. پشیمون نمیشی.
 124. 7
  2
  سلام اسم من علي اهل تبريزم 18سالمه دنبال دختري با وفا هستم كه تا اخرش باهام بمونه.
 125. 1
  2
  من دنبال یدختر واس د وستی هستم چشماش سبز نباشه بی معرفت نبا شه هر چی ک بگه انجام می دم اگگه دختری ک با این مشخصات بود بگه 23سالمه . راستی میتو دوس دخترم هر چی ک دلش خواست صدام کنه
 126. 15
  2
  سلام محسن جان لطفا شمارتو بزار تا بهت زنگ بزن ممنون.
 127. 4
  0
  سلام مجتبی جون لطفا شمارتو بزار تا بهت زنگ بزن لطفا منتظرم باش
 128. 5
  2
  سلام 18 سالمه دختری قد بلند و خوشگل جهت دوستی رده سنی 14 تا 18 سال پاک و با خدا می خوام باهام دوست بشه شماره شونو بذارن تا باهاشون تماس بگیرم
  • 5
   2
   رضا 27ساله از قمم. تعریف از خود نباشه خوشگل و باادبم. اما پول ندارم. کارشناسی ارشدم. دنبال یه دختر خوب و تنها. مطلقه باشه بهتره. لطفاخانومای سن پایین
 129. 2
  1
  مدیریت محترم.لطفا پیاما رو زودتر اوکی کنید ما زندگی داریم بخدا.:(
 130. 5
  3
  سلام من 23 سالمه ی دختر که چشاش سبز نباشه . خشگل باشه اهل بیرون رفتنم
 131. 13
  1
  سلام 18 سالمه یه پسر خوشگل و خوشتیپ . خوش اخلاق میخام ک تا اخر عمر باهام باشه و از تهران باشه هرکی خاست بگه تا تل بدم بقیشم خودم بهش میگم!!منتظرم
 132. 6
  1
  سلام فرانک جان من اهل سبزوارم 17 سالمه خوشحال می شم باهم اشنا شیم
 133. 15
  3
  سلام احسان من 12سالمه اگه خواستی پیام بده
 134. 4
  0
  سلام اسمم رادوینه/بچه خشگلم/خوش اخلاقم/اهله رفاقت و دوستیم هستم لطفا دخترایه خشگل/خوش اخلاق/اهله رفاقت و دوستی هستن همتونو دوس دارم بوس بوس بوس منتظره تماستون هستم
 135. 1
  0
  سلام سعید هستم از تهران برا رفاقت کم نمیذارم خانم خوشگل واهل غرب تهران با من تماس بگیرند
 136. 9
  1
  سلام شروین من یازده سالمه اهل کجایی؟ من اهل مشهدم منتظر جوابت هستم
  • 1
   0
   من جوادم یه ادم خوشتیپم لطفا زنگ بزن توروبه خدا زنگ بزن تنهام دنبال یه کسی هستم که حرفا مو براش بگم فقط دوستی در حد تلفنی
 137. 4
  1
  سلام احسان هستم 15 ساله از شهرستان گچساران. ی دختر با حال 12 تا 15 سال میخوام که خوشگل باشه. از هر کجای ایران.
 138. 3
  0
  من یک پسر 12 ساله خوشتیپ دنبال یک دختر خوشتیپ میگردم
 139. 2
  1
  سلام بهرام هستم 45 سالمه خانمهای مؤدب وباشخصیت از18سال تا40 برای صحبت زنگ بزنن
 140. 23
  2
  سلام من اهل مشهدم دنبال یک دوست پسر با معرفت می گردم لطفا
 141. 16
  4
  سلام دنبال یک دوست پسر میگردم اهل مشهد باشه پیام بده
 142. 1
  2
  سلام من دانیال هستم 22 ساله از زرین شخهر اصفهان ولی هر کی منا میبینه میگه 15 سالته اینقدر جوونم من دنبال یه دختر خوب و خوش اخلاق از اصفهان باشه میگردم
 143. 6
  1
  سلام حامدم یه پسره ۱۸ساله خوشگل خوشتیپ دخترخوب بودبگه شماره بدم
 144. 11
  1
  سلام دنبال یک دوست پسر خوب میگردم اهل مشهدم 12سالمه لطفا پیام بده
 145. 2
  0
  سلام مجتبی هستم 17 ساله از سبزوار خیلی وقته دنبال یک دوست بامرام میگردم 16 یا 17 ساله چیزی براش کم نمی ذارم
 146. 0
  1
  من دارم میرم تو 17 سال دنبال یه دختر خوشگل میگردم تا 16 سال فقط تهرانی اهل همه چی هستم
 147. 0
  1
  سلام حمید هستم دنبال یه دوست دختر خوب می گردم اهل رفاقت باشه کسی هست
 148. 0
  0
  سلام پسري هستم 21 ساله از بيرجند و به دنبال ي دختر خوب ترجيحا از شرق كشورءتيپشم واسم مهم نيست فقط با معرفت باشه!همين
 149. 1
  0
  سلام امیر احمد من 12 سالمه اخل مشهد هستم شماره تو بده منتظرم
 150. 0
  0
  من عباس هستم 28 سالمه نیاز به یک دوست دختر خوب از اهواز دارم
 151. 0
  0
  سلام علیرضا هستم 24 سالمه اهل تبریزم دنبال یه دختر واسه مسافرت (ترکیه و گرجستان) میگردم هرکی پایه بود کل خرج سفر با منه منتظرم بای a.salehi@gmail.com
 152. 4
  0
  سلام اسم من فرشاد متولد ۱۳۷۴ دنبال یه دختر خوشگل و باحال از تهران برای دوستی میگردم.
 153. 1
  0
  سلام.آرش هستم 24 ساله ی دوست دختر میخوام 22 تا 24ساله مهربون و شوخ باشه…خودم مهندس برق هستم تهران کار میکنم ولی بچه اصفهانم
 154. 4
  0
  سلام من یک بیوه خوب وهمه چیز تمام با آبرو وقابل احترام در گرگان حدودا 30ساله میخوام 33 سالمه خراسانی هستم ولی گرگان ام
 155. 6
  0
  سلام.پسری هستم 17 ساله اهل چالوس.دختری میخام 16یا17 از شمال.چالوس باشه بهتره.همه جوره میخامش.
 156. 1
  0
  دنبال یه دوست دختر اهل باخرز هستم
 157. 5
  0
  سلام 30 ساله هستم اهل تهران دنبال دختر خانم 20 تا 30 ساله و با شخصیت هستم خیلی شلوغ و خونگرم هستم لیسانس گرافیک دارم و ورزشکار حرفی هستم
 158. 4
  1
  اسمم مهرشاده و18 ساله یه دختر از رشت میخوام فقط خوشکل باشه
 159. 13
  4
  یکم خجالت بکشین یعنی نمیدونین شرم یعنی چی ؟ نه واقعا تاحالا فکر کردین با این کارا میخواین خوش باشین یا خودتون و دختر / پسر مردم رو بدبخت کنین ؟ نکنین مخصوصا مشهدیا مرامتون کجا رفته ؟ نمیتونین از زندگی که خدا بهتون داده شکر گزار باشین و به تکالیفتون عمل کنین ؟ خواهشا مشهدیا ابروی خودتونو خونوادتونو مشهدو نبرین با یان کاراتون مرسییییییییییییی :*
 160. 8
  3
  سلام من 23 سالمه یکی باشه چشماش مشکی باشه هر رنگی باشه فقط سبز نباشه ی چیزی بگم بیرون میریم دوسم داشته باشه سالم بباشه منم دوسش دارم اهل بیرون رفتنم
 161. 2
  3
  من مهدی ۱۲ساله هستم دنبال یه دوست دختر ۱۲یا۱۳ساله دراسلامشهر میگردم
 162. 8
  2
  یه دختر خوب تهرانی میخوام برا دوستی ………اگه هست جواب بده
 163. 1
  4
  سلام من دنبال یه دختر خانم پولدارم از گلستان چون خودم وضع مالیم زیاد خوب نیست من قدم 1.65سانته 58 کیلو وزنمه زیاد هم خوشگل نیستم اما به اندازه خودم خوشگلی دارم اگه کسی بود خوشحالم میشم من دلم میخواد یکی باشه منو به ارزو هام برسونه
 164. 26
  2
  سلام اسم من النام 15 سالمه.موهام خرمایی روشنه چشام عسلیه رنگ پوستم خیلی سفیدقدم1و62 دنبال یه دوستی سالمه سالمم ازقزوینم دنبال یه پسرشم رنگی وسفیدپوست بینی کوچیک خلاصه خیلی خوسگل میگردم که 18سالش باشه وتهرانی میگردم البته من تهرانیم ولی قزوین زندگی میکنم زودرنجم مهربونم باادبمم خلاصه اگه کسی اینجا بااین مشخصات هست شمارشوبده بای.
 165. 0
  1
  سلام …..دوست دختر میخوام از تهران …
 166. 2
  3
  سلام من محمد هستم یه دوست دختر میخوام جهت دوستی اگه شد بعدش ازدواج هر کی خواست دوست بشه هم سایت وبلاگمو گذاشتم هم ایمیلمو بهم خبر بدین
 167. 2
  1
  سلام من دنبال یک بیوه خوب وسالم وباشخصیت وآبرومند حداکثرتا30ساله درگرگان هستم خودم هم غریبم و35 سالمه
 168. 1
  2
  سلام ارشم 19ساله کرج..برای دوستی با 18….17….16
 169. 2
  1
  اگه دختر بامرام و مهربون و البته باحال از مازندران هس برا دوستی
 170. 4
  1
  سلام علی از همدان هستم دنبال دوست دختر خوب هستم
 171. بهنام قهرمان
  1
  0
  سلام من بهنام قهرمان هستم اگه خواستی باهم هرف بزنی با واتساپ حرف میزنیم
 172. 9
  2
  از تهران هستم……24 سالمه….برا دوستی نیاز به یه دختر خوب دارم تا با هم باشیم …بیرون بریم حرف بزنیم..اینم شمارم فقط خواهشا اگه تهران هستید
 173. 1
  2
  اگه دختر بامرام و مهربون و البته باحال از مازندران هس برا دوستی بزنگه
 174. 2
  2
  سلام همه لطفا یه دختر نازو بامعرفت و البته باحال و همدل برا دوستی اس بده.مرسی
 175. 2
  3
  محمد۲۳عاشق سکس خرجم میکنم پایه باشی دنبال یه دختر عالبم اهل تهران
 176. 7
  1
  سلام من امیرم دنبال یه دختر 15 -16 ساله میگردم من 16 سالم
 177. 5
  0
  سلام من محمدم19سالم از تهران خیلی تنهام دنبال ی دختر برا دوستیم اگه افتخار میدید
 178. 2
  1
  سلام اسمم محمد ساکن ماکو 15 سالمه
 179. 2
  1
  سلام خدمت بچه های گل هرکی ی میخادبای ÷سرخوشگل دوست بشه زنگ بزنه اهل شیرازم 16سالمه
 180. 5
  2
  سلام اسم من محمد مهدی است 12 ساله از همدان هر کی خواس دوست بشه شمارشو بزاره .
 181. 6
  0
  من دنبال یک دختر زیبا میگردم 15سالمه اهلش هستی زنگ بزن.
 182. 1
  0
  سلام اسم من محمد مهدی است 12 ساله از همدان .من موهای مشکی رنگ چشم من قهوای است.
 183. 2
  6
  سلام اسمم مسعوده 16 سالمه ساکن اصفهانم و دنبال یه دوست دختر خوب میگردم
 184. 3
  1
  سلام من یاشارم اگه میشه ی دختر تهرانی خوب ، من15سالمه
 185. 7
  2
  درود رضا هستم 17 ساله از مشهد دنبال ی خانوم مودب خوش اخلاق میگردم وهمجوره هواشو دارم پول دارم هم نیستم از خانوده های متوسط ام
 186. 1
  0
  سلام من درسته همدانيم اما مثل اونا نيستم هر كي خواس يه زنگ بزنه .
 187. 5
  2
  دنبال دختر 20 تا 30 ساله هستم با حیا و مودب خونگرم لیسانس گرافیک دارم رزمی کار حرفه ای هستم
 188. 3
  1
  سلام من يه پسر 15 ساله ام همدان-رزن زندگي ميكنم تو دوستي با وفام هر كي يه پسر پونزده ساله خواست بزنگه وضع مالي متوسطي ام داريم
 189. 3
  3
  سلام محمد هستم از هشگرد خیلی تنهام هرکی پایه دوستی بامنه میتونه تو وبم بیاد اونجا مشخصاتشو باشمارشو بعنوان نظر خصوصی بزاره 18سالمه دنبال دختر خوشگل بامعرفت 14.15.16ساله هم باشه.منتظرم…………..
 190. 1
  2
  28 ساله لیسانس مخترع شغلم پیمانکار دنبال کیس مناسب واسه ازدواج از تهران موسیقیم کار میکنم
 191. 1
  1
  سلام امید هستم از مشهد دنبال یک دختر خوب و خوش اخلاق میگردم کسی بود
 192. 5
  1
  سلام امیر عباس هستم 31 سا له اصا لتا تهرانی ساکن منطقه یک مجرد دنبال خانمی 22 تا 30 سا له هستم برای ازدواج دائم که لزوما خوش اندام وخو شتیپ و قد بلند باشه و صد البته خدا ترس ومعرفت در ذاتش باشه اگر خانمی تمایل به ازدواج دائم داره حتی اگر تنها ویا از شرایط خوبی هم برخوردار نباشه اما شرایط بالا رو داشته باشه
 193. 1
  4
  سلام امیر عباس هستم 31 سا له اصا لتا تهرانی ساکن منطقه1دنبال خانمی 22 تا 30 سا له هستم که لزوما خوش اندام و قد بلند و میانه وزن باشه و صد البته خداترس و اهل معرفت که تمایل به ازدواج دائم داره حتی اگر تنها یا از وضع اقتصادی یا خانوادگی خوبی هم برخوردار نباشه حداقل وجدان و ذات خوبی داشته باشه پیام بده.یا حق
 194. 1
  6
  سلام رضا هستم دنبال دوست دختر پولدار هستم از هر جا باشه ولی خوش اخلاق
 195. 11
  3
  مديريت سايت محترم يا يك نفر بهم بگه بعداز مدتي چجوري ميتونم پيامامو ازينجا پاك كنم ممنون و متشكر
 196. 1
  2
  سلام خانومی جهت آشنایی من از تهرانم یک خانوم کم توقع که باهم باشیم که بخواد یک مرد بالا سرش باشه بخواد صیغه هم میشیم من 42 سالمه
 197. 1
  4
  مرتضی 25 همدان دختر خوب واسه دوستی
 198. 2
  3
  سلام حمزه هستم از کرمانشاه یه دختر خوب جهت دوستی سالم
 199. 23
  3
  ايدي لاينمsara721و ايدي ويچتمsaraa721عدداش ب خارجي .لطفا بخاطر ترحم يا دلسوزي اد نكنيد.اگ بشه يكي واسم مثل برادر واقعي باشه يا مثل يه دوست مهربون.مدير يا يه نفر ممنون ميشم بهم بگيد پيامامو چجوري ازينجا پاك كنم.البته ميدونم كسي فردي مثل منو نميخواد اما خواستم منم يه حرفي گفته باشم باي
  • مازیار امینی
   1
   3
   ((سارا خانوم سلام اگر واقعآ فکر میکنید مومن واقعی هستید و خودتونو پیدا کردید من میتونم باهاتون در تماس باشم و حرفهای ناگفته ای را بهم بزنیم. اگرخدا بخواد مازیار/فوق لیسانس earouspace(هوا فضا)/نویسنده و بازیگر تئاتر و فیلم کوتاه/روان کاو
  • 7
   2
   خانم های خوب شیرازی تماس بگیرن لطفا
  • 0
   0
   سلام من عامرهستم اززاهدان میخوام باهات طرح دوستی بریزم
 200. 2
  1
  محسنم اهل گرگان .دختری اگه پایه رفاقت هست
 201. 3
  5
  راستي يكي بگه چجوري ميتونم پيامامو از اينجا پاك كنم
 202. 25
  1
  من خ تنهام تك فرزندم فقط يكيو ميخوام حرف دلمو بهش بگم دوسم داشته باشه تركم نكنه چون روحيم خ لطيفه بدجور داغون ميشم رك و راست ميگم از لحاظ قيافه از20بخودم12ميدم.قدمم160وزنمم48.شارژم نميخوام چون تو اون دنيا بايد جواب پس بدم.اهل عشق بازي و رابطه جنسي ام نيستم فقط دوستيه پاك.دانشجوي سلول مولكولم و متولد1372ساكن خ وليعصر تهران و اصالتن تبريز.خانوادم مذهبيه اجازه ارايش يا ابرو ورداشتن نميدن اما خب اونقدم خواهر بسيجي نيستم ولي چادري ام
 203. 3
  0
  سلام یه دختر با وفا و با احساس میخام اگه شد یه خورده شیطون واسه دوستی پایدار میخام نه دوستیای الکی اگه خواستید پیام بدین ممنون میلاد 22 تهران
 204. 0
  1
  من موسی هستم 19 ساله یه دوست خوب میخواستم که با هم همدم بشیم همین نه چیز دیگه ای
 205. 1
  0
  سلام اسم من امید اهل بروجردم 28سالمه دنبال یه خانوم همشهری جهت دوستی یا شایدم ازدواج هستم
 206. 5
  0
  سلام من حسام هستم ۲۰ سالمه وضع مالیم خوبه دنبال دختر بازی تو خیابون نیستم فقط یه دوست دختر میخوام که منو درک کنه بهش قول میدم از دوستی با من پشیمون نشه هرکی دوست داشت میتونه
 207. 1
  1
  شماره دختران وایبر واتس اپ لاین میشه بهم بدید
 208. 31
  7
  هرکی تو وایبر هستش شمارشو بذاره هرکی تو لاین هستش شمارشو بذاره هرکی تو واتس اپ هستش شمارشو بذاره منتظرتون هستم نازی
 209. 2
  2
  سلام عباس هستم 19ساله دنبال یه دختربامعرفت تک پرهستم ازتهران یاکرج
 210. 1
  0
  سلام عباس هستم19ساله دنباله یه دخترخوب که تک پرباشه هستم ازتهران یاکرج
 211. 2
  1
  دوست دختر مشهدی میخوام همه جوره ساپورتش میکنم
 212. 2
  1
  سلام من نویدم 18ساله به دنبال دوست دخترم تاهرچی که خواست بهش بدم. شیراز
 213. 7
  3
  سلام من علی هستم دنبال یک دوست دختر م که جونم را فدا کنم
 214. 25
  2
  بچه ها من تازه اومدم اینجا نظراتی که درباره ی من رودادن باید از کجا ببینم ؟
 215. 1
  0
  امير دختراي ساکن اصفهان زنگ بزنن اهل مسافرت و خوشگذروني هستم اگه دختر خوبي پيدا بشه کم واسش نميذارم
 216. 2
  4
  علی هستمک 32 ساله از مشهد.دنبال ی خانم خوب و با حال میگردم .پیام بده
 217. 5
  2
  سلام من سبحان هستم … هری صدام میزنن 15 سالمه خوشحال میشم یه نفر همسن خودم بهم اس بده تا باهاش دوست شم! من اهل خیانت نیستم … چون طعم تلخ شکست عشقیو چشیدم… قیافه اصن برام مهم نی!!! فقط از تهران ترجیحا پایین شهری من جونم میدم براش!!! صددرصد ازم خوشت میاد… شک نکن من توی لاینم اگه خواستی، آی دیتو برام اس کن تا اددت کنم مرررررررررررررررررررررررررسی
 218. 30
  13
  دختری هستم دنبال دوس پسر خوشگلو خوشتیپ.اهل تهران باشه.ی مدت باهم رفاقت کنیم بعد یه مدت اگه ازش خوشم بیاد سکسم میکنم.اسمم راحله نور محمدی خیلیم نازم.قیافه واسم مهم نیست.فقط معرفتو صداقت داشته باشه
 219. 2
  3
  واقعا بااحساسم ومیمیرم برای بوی چس ی زن یا دختر ناز وبااحساس که تاابد باهم بمونیم، کارمندم ازتهران
 220. 27
  6
  سلام ارین من ریحانم شمارت رو بده بهت زنگ بزنم.راستی من 14 سالمه
 221. دوجنسه میخوااااام
  2
  2
  سلام کیان هستم 23 ساله از تهران,دنبال یه زن دوجنسه ام از تهران واسه رفاقتو بیرون رفتنو شیطونی,جونمم براش میدم
 222. 0
  0
  amir hastam ye dokhie khooooob likham ltfan
 223. 4
  0
  سلام، امیر هستم دنبال یه خانم محترم واسه دوست اجتماعی و هم دردی میحوام.
 224. 2
  1
  شاهین هستم 17 ساله از مشهد دنبال یک دختر برای دوستی میگردم
 225. 2
  1
  سلام، دنبال یه دختر بااحساس وعاشق پیشه هستم که برام چس وگوز بده وباور کن عاشقش میشم کارمندم از تهران
 226. 0
  2
  سلام من مجتبی هستم .20سالمه بچه تهرانم یه دختر برای دوستی همیشگی وبرای بهم بودن می خوام .اینم ایمیم
 227. 6
  0
  من حمید رضا حسینی هستم از اصفهان 26 سال سن دارم دنبال دخترانی برای دوستی سالم و خوب می گردم از اصفهان یا هر جای دیگر باشد اشکالی ندارد اگر کسی بود
 228. 12
  1
  slm..ina hamash kosshere k donbale refaghate pako salemam age ye adam peyda shod k konesham nemikhare bem bezange.pari hastam 18sale az janat abade tehran.ahle farahzad o ponakam hastam…
 229. 1
  3
  سلام میلاد هستم از شهرستان مینودشت استان گلستان دنبال یه دختر خوب و مهربون میگردم وضع مالیم زیاد خوب نیست اما ارزوم اینه که با یه دختری ازدواج کنم که وضعش خوب باشه 18سالمه تو زندگیم خیلی سختی هارو تحمل کردم اگه کسی سختی دیده باشه خوب میفهمه چی میگم امیدوارم کسی باشه منو به رویاهام برسونه دلم از این دنیا گرفته خیلی هم گرفته نه زیاد خوشگلم نه زیاد زشت به هر حال خوشگلی و خوشتیپی خودمو دارم
 230. 0
  0
  من 23سال دارم ودنبال دختر خوب از اصفهان می گردم
 231. 0
  0
  سلام من مهردادم از مشهد دنبال یه دوست دختر خوب میگردم بسیار خوشتیپ با صداقت و پاک.هرکسی هم که دوست داشت برام ایمیل کنه شمارش رو.BAYERNFC1393@GMAIL.COM
 232. محمد از تهران یه خانوم خوش اخلاق میخوام
  0
  0
  سلام محمد هستم فوق یسانس و 40 سالمه از تهران یه خانوم مودب از تهران برای دوستی و همصحبتی میخوام اگه یه خانوم مودب و با خانواده ای از تهران تنهاست و بدنبال یه دوستی رومانتیک و عاشقانه است خوشحال میشم باهم آشنا بشیم
 233. 2
  0
  من مهدی هستم اهل آذربایجان شرقی بناب هستم دوستی میخوام که راسگو و وفادار باشه.اهل دوستی پاک هستم.ازسواستفاده کردن شخصمقابل بدم میاد اگه مایل به دوستی هستید
 234. 0
  1
  سلام پیام از مشهد 27 دنبال یک کیس خوب با معرفت که اهل خودنمایی نباشد و اهل حلال باشد