خانه » اس ام اس » مطالب طنز » پیدا کردن شماره تلفن دختر/پسر برای دوستی
پیدا کردن شماره تلفن دختر/پسر برای دوستی

پیدا کردن شماره تلفن دختر/پسر برای دوستی

دوست یابی ( دوست پسر – دوست دختر )  ( دوست دختر یابی – دوست پسر یابی)

 گذاشتن شماره برای دوستی با دختران /

گذاشتن شماره برای دوستی با پسران

شماره تلفن دوست دختر

 شماره تلفن دوست پسر

با یک جستجو در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشم  ظاهر می شود. سایت هایی که  تعداد بیشماری از آن ها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند. دسترسی به این سایت ها اصلا کار سختی نیست.

این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد. گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا “گفتن ها” کاری از پیش نمی رود. هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند. چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند، نیست

 

دختران و پسران جوان ساده که شماره های خود را در اختیار این سایتها قرار می دهند.

                            این کرم های آلوده از جوانان چه می خواهند

 

سایت های دوست یابی متن چت بین دختر و پسرها

این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده. نه همین تازگی ها که ازخیلی وقت پیش، اما انگار هیچ کس صدای زنگ

خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود.آن هایی که مسوولند و بی مسوولیت، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ

 نمی شنوند. هیچ نمی دانند که دختر، پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت، سر از سایت های دوست یابی در می آورند

سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند. رواج روابط نامشروع بین دختر و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجر دها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوان ها دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد

ماهیت سایت های دوستیابی

مرسی …، دوست یابی در عرض دو سوت!!!،سایت دوست یابی لاوستان! ،بنگاه دوست یابی! دوستی های ماندگار! دوست یابی بهانه! برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند.

افراد بعد از گذاشتن بعضی مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید، به اعضا می دهد. هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست، در این سایت ها وجود ندارد !

بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:

دنبال یه دوست دختر خوب می گردم، اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه.

سینا هستم از تهران، یه دوست خوب می خوام. کسی هست؟!!

مردی هستم ۴۰ ساله، متاهل!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم!

جامعه مجازی گوهردشت، در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند، ازدواج کردند. سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!!

سایت های دوست یابی( متن چت بین دختر و پسرها)

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده: دوست دختر یابی اینترنتی، خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه ،چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند.

پسرا به دو گروه تقسیم می شن:

۱) قیافه دار

۲) قیافه ندار

که قیافه دارها به دو گروه تقسیم می شن:

الف) قیافه دار پول دار…. مسه …

ب) قیافه دار پول ندار

قیافه دار پولدار اصلا همینجوری نونش تو روغنه. یعنی بچه مایه دار باشی قیافه هم داشته باشی، همینجوری دخترا می میرن واست. تازه اگه بری رپ بخونی، دیگه نورعلی نور. دیگه دخترا خودشونو هلاک می کنن(البته دخترا همین طوری هلاک پسرا هستن….حالا البته می تونی واسه اینکه همه بفهمن مایه داری یه زنجیر طلا بندازی گردنت. یقه لباستم باز بذاری که این پشم و پیلی سینت بزنه بیرون. یا یه گلوبند بندازی گردنت با پلاک جمجمه دیگه مطمن باش مخ رو زدی مگه اینکه تازه از امین آباد فرار کرده باشی.

قیافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه. زیاد کارش سخت نیست. مایه که داره…از قدیمم که گفتن: “پول داشته باش، سر سبیل شاه نقاره بزن”. می ری یه حلقه میندازی تو گوشت. موهاتم بلند می ذاری تا زیر مهره پنجم کمرت (نکته کنکوری). یه ادکلن سانیاریکل (امیدوارم اسمشو درست گفته باشم) هم می زنی به خودت.

بعدش راه می ری تو کوچه و هر دختری که دیدی بهش تیکه می ندازی. مثلا: …ساعت من برقش رفته مواظب باش نگیردت…حیف که دندونامو تازه واکس زدم وگرنه بوست می کردم (خداییش چه ربطی داشت؟؟؟)…

آره خلاصه یکی از اینا رو می گی به هر کی که دیدی تا بالاخره یکیشون بهت بخنده و بعد دیگه؛ ای یار مبارک بادا…

قیافه دار پول ندار هم خیلی مشکل نیست کارش. یعنی اصولا قیافه داره دیگه؟؟؟ باید بره بگرده یه دختر مایه دار پیدا کنه که براش خرج کنه. بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره یه دختر مایه دار ولی خر و احمق پیدا کنه و شروع کنه جلوش رژه رفتن.تا بالاخره دختره تحت شرایط غیر عادی روحی و روانی قرار بگیره و بیاد طرفت. اونوقته که باید نقش یه پری معصوم رو (که اتفاقا چقدرم به پسرا میاد) بازی کنی و اصلا نگاهشم نکنی. همش بهش می گی که من تو رو به چشم خواهرم می بینم. اصلا وضع خونواده ما و شما خیلی با هم فرق داره. ما در یه سطح نیستیم.

برات دعا می کنم خوشبخت بشی خواهر خوشگلم (دروغ که خناق نیست بیخ گلو رو بگیره) کتور هم که نمیندازه تازه مصلحتی هم هست…)). تو خوش باشی…گور بابای دل من. اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نمیگه… اینجا دیگه دام رو پهن کردی و دون هم پاشیدی و باید منتظر بشی تا به وقتش بندو بکشی و کبوتر پرشکسته بی بال و پر مظلوم رو بدوشی.

قیافه ندار پول ندار خداییش دل سوزوندن داره. اگه کسی تو امین آباد دختر خوب سراغ داره شماره نریمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازی کنن. پس دو راه بیشتر نداره، یا بره سراغ دوست دختریابی اینترنتی یا بره بمیره.که من ترجیحا روش دوم رو پیشنهاد می کنم.

هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ادبیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام –درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آن ها مقدور نیست.

جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند، به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.

جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند. بخشی از قوانین!!! خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید:

“از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید. در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین، شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید.”

خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

۱٫ ابتدا نام و نام خانوادگی خود

۲٫ سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و . . .

۳٫ و حداکثر در ۳ سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.

۴٫ جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.

توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد، در سایت درج خواهد شد.

مژده!!!: به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد!!!

توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت!!لذا با توجه به شناخت کافی! طرف دوست خود را پیدا نمایید!

بله! این حقیقتی است که در حال حاضر وجود دارد. قضاوت با شما…

  
دخترا در مواقع مختلف
چگونه با کلاس شویم؟
نامه به شوهر اینده
انواع کردن +عکس 18
هر کی دوست دختر می خواد بیاد تو
فحش های دانشجویی
روش هایی برای اذیت کردن و کلافه کردن خانم ها(طنز)
آسيب شناسي فک و فاميل!(طنز)
تعاریف بزرگان از زنان(طنز)
معانی جدید کلمات( طنز)
طنز ایرانی(فقط جنبه سرگرمی داره)
ممکنه دختر من رو ... (طنز و سرگرمی)
سوتی های باحال و خنده دار ایرانی (جنبه سرگرمی داره)
استاتوس های ناب فیسبوکی(جنبه سرگرمی داره)
شعر طنز دماغ عمل نکرده
استفاده از کلمه فست فود ممنوع شد(طنز و سرگرمی)
تفاوت زن های قدیمی و جدید( طنز )
اخبار ساعت ۲۰:۳۰- طنز فیسبوکی
جدیدترین شوخی های شبکه های اجتماعی
4 زن لخت و جیگر داخل جکوزی
پست های فیس بوکی -پیام فیسبوکی
طنز کفش تن تاک
تب
لاک زدن دخترا طنز

533 نظر

 1. 1
  0
  اگر خانمی از کرمانشاه مایل به ازدواج موقت بود ایمیل دهد من26 ساله و دانشجوی دکترا
 2. 0
  0
  اسمم نسترن هس.16/169/49.رشتی ام ولی یه سال و نیمه اومدیم تبریز.دوست پسر خوشتیپ و خوش هیکل میخوام.هرکی خواست باهام دوس بشه شارژ بفرسته تا باهاش بحرفمو اشنا بشیم.تو وایبر و تانگو هم هستم.دختری هستم که زیاد حال میدم.
 3. 4
  1
  سلام مهسا از مشهد 25 سالمه پسرای پولدار / خوشتیپ اجازه دارن زنگ بزنن البته اول اس بدن شامل مشخصاتشون چون من شماره ناآشنا جواب نمیدم
 4. 1
  0
  سلام به همگی من مهدی 27 ساله از ابادان هستم به یک همدم جهت ازدواج موقت از ابادان یا اهواز یا خرمشهر یا ماهشهر و سربندر ویا اینکه شهرهای دور و ور نیاز دارم خوشحال می شم اشنا بشم
 5. 1
  1
  سلام علی هستم از همدان دنبال یک یار واقعی
 6. 2
  1
  يه دختره خوب و صادق و خشگل از همدان
 7. 2
  0
  من سعیدم 21 ساله دنبال یه دختر خوب از اراک میگردم برای دوستی
 8. 0
  0
  علی از مشهدخوشحا ل میشم که دختری با شخصیت وزیبا جهت دوستی بایدارویا صیغه موقت افتخاراشنایی بده .ازوضع مالیه خوبی برخوردارم وقول میدم هرکی باهام اشنا بشه هیچی براش کم نزارم متشکرم
 9. 1
  0
  منم دنبال یه دوستم که از تنهایی در بیام یکی را پیدا کردم هرچی از خوبیاش بگم کم گفتم خدا فقط خدا از یزدم برام فرقی نمیکنه دوستم دختر باشه یا پسر مهم اینه که خدارا هم بشناسه یعنی ادم باشه
 10. 2
  0
  یه پسر مفعول برای دوستی می خوام از کرمانشاه
 11. 3
  3
  سلام من امین هستم 16 ساله از خوزستان اهواز پایه قرار و دوستیه عالی
 12. 0
  0
  سلام مجتبی هستم 19 ساله ازتهران دنبال دنبال دوست دختر 18-19ساله هستم
 13. 18
  3
  سلام من پری هستم 19 از استان گلستان قبلن تو زندگیم شکست خوردم ولی دیگه نمیخوام شکست بخورم خیلی تنهام اخلاقم مهربون زود ناراحت میشم ولی زودم اروم میشم یکی رو میخوام همدردم باشه نه اهل خیانت و اهل نامردی اگه واقعن همچین ادمی پیدا شد شمارشو برام بزاره تا من تماس بگیرم ممنون
 14. 1
  0
  دنبالیه دختر 15 ساله میگردم کی می تونه کمکم کنه
 15. 4
  1
  tanhamehran66@yahoo.comبا سلام مهرانم 21 ساله از مشهد هرکی پایه دوستی بود ادد کنه
 16. 1
  0
  سلام اسمم رضاست 17سالمه از تهران والیبالیستم دنبال دختری هستم خوشگل اهل بیرون رفتن
 17. 1
  2
  سلام مجتبی هستم 19از تهران دنبال دختری هستم که همدم تنهاییهام باشه
 18. 1
  0
  morteza.25.hamedan 2khtare khub vase 2sti payam bede
 19. 1
  0
  سلام علیرضا هستم 14 ساله از شیراز دخترا اس بدن بوس بای
 20. 1
  0
  سامکان هستم 23 ساله از شمالم لاهیجان پسری مهربون با محبت با صداقتم.لیسانس کامپیوتر دارم خوشتیپم 180 وزنم 70 دختر با محبت با احساس مهربون برای دوستی میخوام
 21. 0
  0
  سلام دنبال یک دوست دختر همدانی هستم
 22. 2
  0
  سلام. دنبال يه دختر خوب براي دوستي تا اخرش زير 22 سال باشه مهربونم خوش قيافم. خلاصه با حالم. فقط از تهران. منتظرم………….
 23. 1
  0
  سلام ب دخترای خوب ومهربون.من 28سالمه بچ تهرانم مهربون وبامرام وجذاب وخوشتیب وتودل برو هستم .راستشو بکم من قبلا یه دوس دختر داشتم ک فکر میگردم خیلی دوسم داره و منم دیگه ب جز اون کسی دیگه رو نمیتونستم قبول کنم تا ی رو زنگ زد گفت من ازدواج کردم منو میگی کلی جا خوردم ازش پرسیدم پس من چی مکه قرار نبودما باهم ازدواج کنیم تو جوابش ب من گفت ما ب درد هم نمیخوریم .برای من خیلی سخت بود ک فراموشش کنم ولی اون خیلی راحت منو فراموش کرد…رها جان چه ساده رهایم کردی منم ساده فراموشت میکنم.از اون ب بد از تمام دخترای ک میگفتن دوست دارم متنفر بودم چون فکر میگردم همشون مثل رها هستن….وخیلی تنها شدم امروز شانسی با این سایت جالب برخورد کردم گفتم برم توش ببینم چه خبر که دیدم همه دونبال یار میگردن…تعجب کردم من ک عشقمو تو اینتر نت پیدا نکردم اونجوری کرد وای به روزی ک بخوام از تو سایت پیدا کنم…ولی واقعا اکه دختر خوبی این نوشته های منو خونه وواقعا بفادار بود ب من بزنگه برای من قیافه اصلا همم نیست شخصیت طرف و مهربونی وصداقت طرف مهمه ….من بچه تهرانم 28 سالمه خوشحال میشم ی دختر مهربون ب من بزنگ ومنو خودشو از تنهای رها کنه…0912724135ممدبامرام/خواهشا الگی مزاحم نشو ک بد حالتونو میگیرم….راستی فقطم بچ تهران باشه چون اینجوری برای هر جفتمون بهتره…….
 24. 4
  1
  سلام من از تبريز هستم مي خواهم دوست دختر خوب و حال ده پيدا کنم نگران شارژ نباشيد 17سالمه
 25. 2
  0
  من سعید 21ساله از مشهد دنبال دوستی با دختر مشهدی ام
 26. 0
  0
  سلام.دنبال یه دوست میگردم که آدم باشه و دروغ نگه.خودمم نسبتا خوشگلم.درضمن اهل شوخی و حرف های چرت باشه
 27. 0
  0
  سلام من 17 ساله یه دختر خوب میخام که فقط با من باشه چون خودمم تا حالا باکسی نبودم
 28. 0
  1
  يه دختره خوب و صادق و خشگل از همدان
 29. 0
  1
  دنبال یه خانم بدون شوهر میگردم که باش زندگی کنم البته من متاهلم 30سالمه حقوقمم بد نیست
 30. 0
  2
  سلام فرزاد محمدی هستم از تهران دخترای ناز بهم زنگ بزنید 22 سالمه صیغه ام میکنم
 31. 1
  2
  يه دختره خوب و صادق از همدان بزنگه
 32. 2
  0
  یه دوست دختر اصفهانی 15 یا16یا17 ساله میخوام که منا برا شارژ نخواد و بتونیم با هم بیرون بریم اگه هست زنگ بزنید راستی من 17.5 سالمه
 33. 0
  0
  سلام مهدی هستم 17 ساله از تهران خیلی تنهام تا حالا هم با هیچ دختری دوست نبودم چون زیادی خجالتی هستم…. دنبال یه دختر مهربون میگردم که هیجوقت خیانت نکنه و تا اخر باهم باشیم صداقتم واسم خیلی مهمه وضع مالیم هم خوبه هرکی پایه دوستی سالم بود پیام بده Mehdib980@gmail.com Id line : mehdi.77
  • 10
   1
   سلام… من پایه ام اگه خواستی بامن دوست بشی شمارتوبذار… راستی من قبلادوست پسرداشتم ولی سه هفته است همه چیزبهم خورده چون من مثل تودنبال ی دوستی پاک بودم ؟دوهفته باهاش بودم راستش خیلی خسته بودم ازکارهای که می خواست انجام بده ولی هیچ وقت نتونست تااین که خودم هم چی روبهم زدم من فقط می تونم باهات تلفنی حرف بزنم چون هرپسری رو حضوری قبول نمی کنم مخصوصابچه پروهارو؟؟؟ اگه شدحتماشمارتوبذارچون باهات ی کارخیلی مهم دارم…یادت نره بذار؟؟
 34. 16
  1
  سلام نیایش هستم 16سالمه قدم 174 وزنم 55 اهل تهرانم ؟؟ دنبال ی پسرمهربون هستم..اگه کسی بودشمارشوبذاره می زنگم……..اسم اصلیم ستایش شماهرچی خواستیدصدام کنید……منتظرم….. بابای دوستای گلم……….
 35. 0
  1
  سلام دوستان من حمیدم 32 ساله متاهلم اهل اهوازم و مشهد مشغولم یه دوست خانم خوب از مشهد میخام مودب و با مرام باشه پولکیم نباشه لطفا ایمیل بزنید hammi255@gmail.com
 36. 0
  3
  سلام یه دختر مشهدی میخوام تمام فول با تمام امکانات؛
 37. 1
  1
  سلام میلاد هستم 22 ساله بچه اسلامشهر موتور سنگین و پرشیا دارم بچه محلمون اگه کسی حال کرد بوس
 38. 0
  1
  شهاب 22 ساله از کرمانشاه خوش اخلاق شاغلم مستقل زندگی میکنم خوشگلم هستم: دختری بین سن18تا21 سالم صادق باادب وبا خانواده با فرهنگ وتحصیل کرده خوش اخلاق خوشگل تکپر اصیل از خود شهر کرمانشاه دسش به دهنش برسه…. کنس یا منفی یا دروغگو…. نباشه. برا دوستی حضوری سالم وپایدار.{درغیر اینصورت مزاحم نشو}
 39. 3
  1
  سلام. دنبال یک دختر خوب16ساله واسه دوست شدن میگردم
 40. 0
  0
  سلام.یه دختر خوب مشهدی واسه رفاقت پایدار و سالم بهم پیام بده ممنون
 41. 0
  0
  یه دختر خوب مشهدی واسه دوستی پایدار اگه هست بهم پیام بده.ازنظز مالی وضعم خوبه.
 42. 1
  3
  فرهاد از کرمان 18 سالمه به پسرا علاقه دارم یک پسر هیکل
 43. 2
  0
  سلام من سعید 26 سالمه از اونجایی که شرایط ازدواج خیلی سخت شده نمیخام به گناه بیفتم اگه خانمی مطلقه و با ایمان هست که صیغم بشه
 44. 2
  0
  صفا (پسرم) هستم 23 ساله از تهران دنبال یه دوسته با مرام میگردمو یه ذوستیه همه چی تموم میخوام یه دختر با جنبه تهرانی
 45. 0
  0
  عزیزم چرا جواب نمی دی
 46. 3
  4
  حامد هستم/26 سالمه/خیلی داغ و پر هیجان/خانم های ناز بزنگن/
 47. 0
  0
  سلام سعیدم 21 ساله ازمشهد دنبال یه دختر خوب هستم
 48. 1
  0
  سلام سپهر 25 از تهران . برای سیغه کسی بود بزنگه
 49. 35
  4
  سلام زهرا م ازمشهدازسکس بدم میاد دوستی پایدار
 50. مهرداد حسینی
  4
  6
  13و14ساله هم اسدادن خوشحال میشم1
 51. 38
  10
  سلام سارا۱۹ساله،
 52. 5
  2
  سلام سهیلم 19 سالمه دنبال یه دختر نجیب خانواده دار میگردم اهل تهران باشه ممنون میشم.
 53. 0
  3
  سلام از کرمانشاه یه خانوم بزنگه
 54. 2
  0
  یه دختر خوب واسه دوستی
 55. 4
  0
  سلام اسمم میثم16ساله ازمشهدم دنبال یک دخترمشهدی 16یا15ساله هستم اگه هست با این شماره تماس بگیرممنون 17بوداشکال نداره
 56. 3
  0
  سلام بهزادم از تهران و 33 سالمه دنبال خانومی مطلقه و بیوه و متدین جهت صیغه هستم
 57. 4
  4
  سلام مرتضی هستم 19 ساله از تهران دنبال ی دختر برای دوستی سالم
 58. 3
  1
  093966684ممنئن میشم بزنگید ترجیحا اهل قم
 59. 3
  0
  سلام مجید32/176/80 گی دوطرفه از کرمانشاه هستم.یه دوست با شخصیت و تحصیل کرده جهت رابطه دوطرفه که توی کرمانشاه خونه داشته باشه ایمیل بده مرسیhadimajidi402@gmail.com
 60. 2
  0
  سلام مجید 32/176/80 گی دوطرفه از کرمانشاه هستم.یه دوست با شخصیت و تحصیل کرده جهت رابطه دوطرفه که توی کرمانشاه مکان داشته باشه ایمیل بده.مرسیhadimajidi402@gmail.com
 61. 0
  0
  سلام من سعید هستم19 سالمه بچه تهرانم خوشتیپ و جذاب هستم یه دختر واسه تهران برای دوستی میخوام
 62. 3
  1
  093634156سلام.از اراک باشه طرفم بقیه اش رو به خودش میگم
 63. 0
  0
  18 سالمه یه دوست دختر خوشگل اهل خرم اباد بزنگه
 64. 6
  6
  سلام چه خبره اینا!!!!
 65. 0
  0
  دنبال یه خانوم از کرمانشاه 24 سالمه 093909238
 66. 4
  0
  سلام من اسمم حسین بچه شیراز سن 14 0937651من یک دوست دختر میخوام کی میخواد با من دوست بشه داخله واتساپ هم هستم هر کسی با من دوست شد ………………
 67. 22
  10
  سلام بهاره هستم 20 سالمه کرج زندگی میکنم اگه پسر خوب واسه دوستی خاست بهم اس بده البته فقط از کرج و تهران ( دوست داشتنی باشه )
 68. 1
  1
  اين بسره جنده و گي و بيوه وهمه چي سراغ داره خونه تيمي داره ناکس اسمش فرهاد
 69. 2
  1
  دخترا ز بزنن…از کرج و تهران….مخصوصا تلفنی…0936214…
 70. 0
  0
  سلام من امیر 20 ساله از تهران دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم دنباله یه دختر خانوم مودب هستم که با من دوست شه نه با پوله بابام….خسیسم نیستم هم بیرون میبرمش هم واسش هرچی بخواد میخرم ….اگر کسی خواست بهم اس بده ممنون 09335987573
 71. 0
  0
  سلام سام از مشهد دنبال یک دختر 14 / 15یا 16 ساله برایه یک دوستیه پان و ساده میگردم ولی هر راهیو رفتم نشد این آخرین راهه دیگه من سام هستم 15 ساله از مشهد 09387707107
 72. امیرعلیamirali.afshak@mihanmail.ir
  1
  0
  سلام امیرعلی هستم،یه دختر خوبو با خانوتده میخوام برای یه دوستی سالموپایدار تا ابد لطفأ بهم ایمیل بدید amirali.afshak@mihanmail.ir
 73. 2
  0
  سلام علی هستم از قم خانوما زنگ بزنن 09361902703
 74. 1
  1
  علی هستم قدم 14/180 سالمه /دنبال یه دختر 13 یا 14 ساله میگردم که لاغر باشه خودم هم هیکلیم هم ورزشکارم درضمن چاق نیستم اگه دختری از خرم آباد بااین مشخصات هست به این جیمیل شمارشو بفرسته وبگه چه ساعتایی میتونم بهش زنگ بزنم یا اس بدمali.14sal.love@gmail
 75. بهزاد سنندج
  2
  0
  سلام بهزاد هستم از سنندج 25 سالمه فاعل هستم دوست دارم با يه پسر مفعول از سنندج دوست بشم کساي که پايه دوستي با من از سنندج هستن بهم بزنگه 09389012157
 76. 1
  0
  سلام دنبال دختر22ساله هستم برای دوستی.باوفاومهربان اینم شمارم09185157899
 77. 1
  0
  سلام +++++ آروین هستم 17 سالمه __دختری مشهدی __وااسه دوستی__ پایدار و سالم میخام اگه کسی هس اس بده یا بزنگه —————–>> 0-9-3-6-4-8-8-7-6-2-4
 78. 0
  0
  سینا 22 ساله یه دختر خوشکل از از خود شهر کرمانشاه بزنگه 09362441227
 79. مهرداد09192267511
  1
  2
  یه دختر خوب برای یه دوستی پایدار میخوام 09192267511
 80. 0
  0
  عمیق ترین درد زندگی مردن نیست. نداشتن شونه های محکمیه که بهش تکیه بدی و از غم زندگی براش اشک بریزی. سلام. لطفا فقط خانوم مطلقه یا بیوه مقید،با شخصیت و با کلاس از مناطق 1تا 5 تهران که تمایل به صیغه شدن داره و ترجیحا زیر 30 سال و مستقله برا آشنایی بیشتر ایمیل بده: . فقط خانوم مطلقه یا بیوه بزنگه: 09199300810
 81. 1
  1
  سلام یه دختر خوب برای دوستی پایدار میخام اگه هست بزنگه به این شماره 09337788067میلاد از تهران باشه زیر 22 سال اگه هست ممنون میشم منتظر بمونم
 82. 1
  0
  سلام یه دختر جیگر و بامرام از مازندران برا دوستی بزنگه 09334578041
 83. 3
  0
  سلام سیاوش هستم لطفا یه دختر باحال و بامعرفت برا دوستی اس بده 09335033850
 84. 2
  0
  فقط دخملای جیگر و بامرام مازندرانی بزنگن09334578041
 85. 0
  4
  سلام سیاوش هستم// 34 ساله //مجرد //178قد/ /80 وزن //سبزه //ورزشکار//از تهران //خانومی با شخصیت و مهربون میخوام که مثل خودم اهل دل باشه واسه یه دوستی سالم و پایدار 09017169142
 86. 0
  1
  سلام یه دختر بامعرفت 19-20 ساله اگه پیدا شد زنگ بزنه خوشحال میشم یه دوستی سالم داشته باشیم.فقط از اصفهان 09370139278
 87. 0
  2
  شهاب از کرماشاه یه دخمل سالم بزنگه 09128019714
 88. 2
  6
  سلام یه دوست دختراهل تهران جهت ازدواج میخوام 28سال دارم اگرواقعا قصدازدواج داریدزنگ بزنید09335009348
 89. 2
  2
  سلام یه دختر جیگر و بامرام از مازندران برا دوستی بزنگه 09334578041
 90. 1
  0
  سلام سیاوش هستم لطفا یه دختر باحال و بامعرفت برا دوستی اس بده 09335033850
 91. 1
  2
  سلام فرهادم 24 ساله با یه پسر یا دختر خوب می خوام اشنا شم
 92. قائم جیم جیم
  1
  1
  سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام من قائم غلامی من یکی زن صیغه ای می خوام ک 15.16.17.18.سالش باشه ممنون منم متولد 1376هستم ایمیل:::GHAEM0098@GMAIL.COM وب:::WWW.PAP3DA.BLOGFA.COM
 93. 1
  1
  سلام من علی از تهران اگه خواستین اسمس بدین ورود پسرا ممنوع09190670097
 94. 4
  2
  سلام ارمان 28ساله از تهران دنبال خانم حشری وداغ داغ برا دوستی هستم چون خودم اتیشیم.لطفا برا شارز نزنگید.09388380559
 95. 1
  1
  مامان منم دوس دختر یا زن صیغه ای میخوام قمی یاتهرانی
 96. 2
  3
  سلام حسین هستم . پولدارم . دنبال یک دختر مهربون میگردم . این هم شمارم 09385716889
 97. سلام 15 سالمه
  1
  1
  سلام 15 سالمه از همدان پسر خوب 14 یا 15 سال از همدان بزنگه 09394358099سلام 15 سالمه از همدان پسر خوب 14 یا 15 سال از همدان بزنگه 09394358099
 98. 3
  0
  احسان25 ساله از کرمانشاه هستم دنبال دوست دختر پایه هستم اینم شماره مه 093534983
 99. 1
  2
  میلاد هستم 18 ساله از شیراز دنبال ی عشق 09177099830
 100. 2
  2
  سلام ي دختر تکپر تکپر.تکپر فقط از تهران بزنکه تا دنيارو براش بدم 09382655049
  • 5
   0
   salam man mohadeseh hastal az thran mishe begi gand salete agh amin a khe sen bram moheme
   • 0
    0
    سلام محدثه من هومنم 24سالمه فوق لیسانس مدیریت دارم تو لوفتانزا کار میکنم ساکن مرزداران اگه پایه دوستی هستی به این ایمیل شمارتو بفرستmmbmaz1360@gmail.com
 101. 3
  0
  سلام نیما هستم ازتهران خانومابزنگید؛منتظرم۰۹۱۹۸۰۴۸۵۲۸
 102. 2
  1
  باسلام من پسری 19 ساله از شیراز یه دختر سن کم 15سال به بالا تماس بگیرد 09367837024
 103. احسان 23 ساله از شیراز
  0
  1
  سلام به همگی احسان هستم 23 ساله ازشیراز خوش اندام وزیبا هستم دختری زیبا از شیراز لطفا تماس بگیره اینم شمارمه. منتظرم 09336929126
 104. 0
  0
  سلام به همگی احسان هستم 23 ساله از شیراز خوش لباس و زیبا وبا احساس هستم دنبال یه دختر زیبا از شیراز واسه دوستی میگردم اینم شمارم 09336929126
 105. 2
  1
  سلام هادی هستم بسیار داغ قوی هستم لطفآ خانم ها به من تک بزن یا اس بدن همین العان که بزنگم09375394666
 106. 4
  2
  سلام اسمم سام ساکن پونک ی دختر خوب باهام تماس بگیره مرسی 09333838339
 107. 1
  4
  سلام من از تهران – تجریش هستم و دنبال یه خانم با شخصیت برای آشنایی و رابطه طولانی مدت میگردم قبلا یک ازدواج ناموفق داشتم و حالا میخوام دوباره از نو شروع کنم . قد بلند و خیلی خوش قیافه هستم . مهندس کامپیوتر هستم و بعضی وقتا هم مدل میشم. هیکل خانم ها برام خیلی مهمه پس لطفا اگر چاق هستید تماس نگیرید 09358496446
 108. 2
  2
  پيام از تهران سن ٢٩، ٠٩٣٩٩٠٠٧٨٥٤
 109. 2
  0
  سلام.رضا 32 ساله اذري هستم يه خانم سن بالا واسه دوستي بزنگه///////////09376002931///////
 110. 0
  1
  سلام حقیقتش بجای دوست یابی غیر شرعی شرعیش بهتره یه خانوم زیر26 صیغه میشه بزنگه 09377586417
 111. 0
  3
  سلام. يه خانم خوشگلو مهربونو ناز و تنها كمه پايه رفاقت باشه ميخوام .پايه همه جور رفاقتي هستم براش فقط تكپر باشه. اگه اهل اصفهان يا شهرهاي اطرافش باشه عاليه09374555429
 112. 0
  3
  سلام .امید هستم 24 ساله ساکن تهران .دنبال دختری از تهران هستم که اخلاق خوبی داشته باشه قیافه برام زیاد ملاک نیست وخودم اخلاق وقیافه خوب وتیپ خوبی میزنم .شاغل ودانشجو هستم ..ممنون میشم اس بدید فقط اس اولش بدید ممنون 09305857161 مرسی
 113. 22
  11
  من میدم اهل تهرانم ایدز هم ندارم شماره بذار
 114. 1
  0
  دوست پسرخوب 15_16 سال از همدان هست؟09394358099
 115. 2
  0
  لیلا جان من کهه جواب دادم؟:)
 116. 1
  4
  سلام لیلا جان شیرازی هستی یا اهواز؟
 117. 1
  1
  سلام ساناز جان شماره من هست لطفا تماس بگیر مرسی 09365746349
 118. 1
  1
  سلام مجدد مشهد تنها زندگی میکنم یه خانم خوشکل و جذاب تماس بگیره لطفا
 119. 14
  6
  بابا این جا حال نمیده یکی نیس ج منو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 120. 22
  9
  سلام هر کی دختر خوشگلو ناز میخواد ز بزنه 093904990
 121. 0
  0
  مینا جان با من تماس بگیر 09365746349
 122. 0
  0
  یه خخانم از مشهد تماس بگیره لطفا
 123. 12
  7
  21سالمه با اس و تلفن با پسرا حال کنم خواستی شماره بذار
 124. 1
  3
  خودمو لایک کردم:)
 125. 3
  1
  سلام مشهد تنها زندگی میکنم یه خانم خوشکل و جذاب تماس بگیره لطفا
 126. دکترعلی52ساله091411602
  0
  1
  یه دخترخانوم برای دوستی یاصیغه میخوام
 127. 1
  0
  شهرام هستم 22ساله از تهران . خواستی شماره بذار.
 128. 1
  0
  دوست 15_16 سال از همدان میخوام 09394358099
 129. 0
  2
  سروش 35 ساله از اصفهان یک خانم زیبا و تپل برای دوستی از اصفهان؟ id من تو یاهو SOROOSH913
 130. 0
  1
  سروش 35 ساله از اصفهان یک خانم زیبا و تپل برای دوستی از اصفهان؟ id من تو یاهوSOROOSH913
 131. 25
  7
  سلام من واقعا موندم چرا اینجا همه حرف سکس میزنن؟چرا همه واسه حال کردن شماره میدن؟یعنی واقعا دختر پسر سالم نیست تو اینجا؟ای خدا پسر 13 ساله ام میگه سکس میخوام.آخه یکی نیست بگه بچه جون تو چیزی داری که بخوای بکنی؟واقعا متاسفم.
 132. 0
  2
  سلا حسین هستم 24 سالمه و دنبال یک دختر خوب و مهربون برای دوستی میگردم . شارژ هم بهش میدم . خرج براش میکنم حسابی . 09385716889
 133. مهدی40ساله09142224773
  0
  1
  یه دختربرای دوستی حضوری میخوام؟09142224..
 134. دکترعلی 52ساله تبریز
  0
  0
  یه خانوم برای دوستی هست؟09141160…
 135. مهدی40ساله ازتبریزم
  1
  0
  یه دختربرای دوستی؟09142224773
 136. مهدی40ساله ازتبریزم
  0
  1
  یه دخترباصداقت برای دوستی یاصیغه بامن تماس؟شارزخورازنگ نزنند091422247..
 137. مهدی40ساله ازتبریزم
  1
  0
  یه دخترباصداقت برای دوستی حضوری یابرده بامن تماس؟شارزخورازنگ نزننداینوبگم ه091422247..
 138. 1
  0
  من پسری تنها 19ساله ازشیرازهستم هردختری که یتنه منوازتنهایی درباره پس بزنگه اینم شمارم09336792733
 139. 0
  0
  سلام پيام هستم قد بلند خوش تيپ اسپرت، و ورزشكار. همه جوره پايه رفاقت ، سن ٢٨از تهران ٠٩٣٩٩٠٠٧٨٥٤
 140. 0
  0
  سلام کیا هستم قد بلند خوشتیپ پایه – گدا نیستم دنبا ل دختر خوب واسه ی دوستی 09335082912
 141. مهران38ساله ازتبریزم
  2
  2
  یه دخترباصداقت برای دوستی صادقانه بامن تماس؟اگه صداقتش روبهم اثبات کنه همه جوره درخدمتشونم شارزخورا زنگ نزنند093750441..
 142. مهران38ساله ازتبریزم
  0
  0
  یه دخترباصداقت برای دوستی حضوری یاصیغه بامن تماس؟09375044..0
 143. دختربرده میخوام مهدی40ساله ازتبریزم ک ک ل
  3
  4
  یه دختربرای بردگی وسک س بامن تماس؟مهدی40ساله ازتبریزم091422247..
 144. مهدی40ساله ازتبریزم ک ک ل
  1
  2
  یه دخترخوب برای دوستی حضوری بامن تماس اگه ارباب هم بخواددرخدمتم شارزخوراوپسرهای کونی مزاحم نشند09142224..
 145. 0
  0
  سلام منم ارمین اینم شماره ام خیلی سفید وخوشگل هستم 09386790028
 146. 1
  0
  ﺳﻼﻡ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻭﻓﺎ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻡ ! 09360130156 !!
 147. 1
  0
  ﺳﻼﻡ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻭﻓﺎ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻡ ! 09360130156
 148. 22
  12
  دختری 23 ساله هستم خوش تیپ و خوشگل
 149. 0
  2
  سلام آرش هستم 27 ساله از اهواز خوش تیپ هستم دنبال ی دختر خوش تیپ واسه دوستی میگردم
 150. 0
  0
  سلام آرش هستم از اهواز 27 سالمه دنبال ی دختر خوش تیپ واسه دوستی میگردم
 151. 0
  3
  باهام دوست بشید اهل سکسم
 152. 1
  0
  اهل تهرانم.قدم185وخوش تیپ.شغلم آزاده.لیسانس مدیریت دارم.دنبال خانومی باشخصیت، که مطلقه یا بیوه باشه برا ازدواج موقت هستم 09199300… با تشکر
 153. 1
  0
  اهل تهرانم.قدم185وخوش تیپ.شغلم آزاده.لیسانس مدیریت دارم.دنبال خانومی باشخصیت، هات و شیطون،مطلقه یا بیوه هستم0919930……0
 154. 0
  2
  سلام منم اسم ارمین دنبال دخترم دخترای خوشگل میگیردم اهل حالم هستم بخدا دنبال خیانت نیستم دنبال دخترم خودم خوشگل ونازم سفیدم مسل شما دخترخانوما اخ لطفا تماس بگیرید زود تر 093867900..
 155. 16
  1
  یه دست پسر تلفنی میخوام
 156. رضا از مشهد
  1
  0
  چرا يه خانم بامعرفت تماس نميگيره؟ شماره با حروف صفرنوهصدوپانزده 0915702… منتظرم
 157. 0
  3
  09193499.. من منتظر تماس شما هستم
 158. 0
  1
  mehrshad 28 az teh ba mohaye talaye akhe madram rosiye donbale ye dokhtare khoshgel baraye dosti va , 09358902..
 159. 23
  5
  ستاره 30از تهرانم بیوه هستم همه جوره حال میکنم با مکان اگه تو دسترس نبودم بعدا بزنگین . 09392988..
 160. 2
  0
  سلام دنبال دوست دختر خوب هستم،0919070…
 161. 0
  0
  داریوش ازبوشهر09178682…
 162. 50
  8
  شقايق از مشهد09339830…1همه جوره پايه هستم[چشمک]
 163. 6
  6
  من دنباله ی دوست پسره باوفا و خوشگل می گردم.دوسمم داشته باشه از س-ک-س-م خوشم نمیاد گفته باشم که نگی نگفتی.حالا هرکی می خواد شمارشو بنویسه بای بوس.
 164. 6
  2
  من دنباله ی دوست پسره باوفا و خوشگل می گردم.دوسمم داشته باشه از س-ک-س-م خوشم نمیاد گفته باشم که نگی نگفتی.حالا هرکی می خواد شمارشو بنویسه بای بوس
 165. شادمهر جهفری
  1
  0
  سلام به تمام پسر ودخترهای ایران.من شادمهر هستم از مشهد دنبال یک دوست دختر خوب میگردم.قدم181 سنم 22 و وزنمم70 کیلو است ترم2 نرم افزار هستم.خوشحال میشم با یک دختر خوب دوست بشم. شماره تلفنم 0938330…. ممنون.
 166. 0
  0
  منتظر مي مانم تأ دوست دخترم تماس بكيره
 167. 0
  2
  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻢ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ، ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻮﺃﺩﺏ ﻭ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ! ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﻫﻞ ﺷﺎﺭﮊ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺸﻢ ﯾﻪ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﮔﻔﺖ ﺷﺎﺭﮊ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻡ ﺑﻔﺮﺳﺖ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻣﺎﺳﺖ ﯾﺎ ﺩﻭﺭﻩ ﺯﻣﻮﻧﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﺮﺳﻦ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ! ﺍﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻣﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ 093601….
 168. 2
  1
  نياز به دوست دختر دارم .28ساله دبيرادبيات شماره أم جهت تماس 0938275….
 169. 0
  1
  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻢ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ، ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻮﺃﺩﺏ ﻭ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ! ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﻫﻞ ﺷﺎﺭﮊ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺸﻢ ﯾﻪ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﮔﻔﺖ ﺷﺎﺭﮊ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻡ ﺑﻔﺮﺳﺖ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻣﺎﺳﺖ ﯾﺎ ﺩﻭﺭﻩ ﺯﻣﻮﻧﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﺮﺳﻦ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ! ﺍﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻣﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ 093601….
 170. 1
  2
  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻢ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ، ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺍﺯ ﻓﯿﺴﺒﻮﮎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺸﯿﻢ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻮﺃﺩﺏ ﻭ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ! ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﻫﻞ ﺷﺎﺭﮊ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺸﻢ ﯾﻪ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﮔﻔﺖ ﺷﺎﺭﮊ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻡ ﺑﻔﺮﺳﺖ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻣﺎﺳﺖ ﯾﺎ ﺩﻭﺭﻩ ﺯﻣﻮﻧﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﺮﺳﻦ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ! ﺍﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻣﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ 09360130….
 171. 0
  1
  دوست دختر اردبيلي مي خام اشنا شوم
 172. 0
  2
  سلام دختر دنبال يه دختر با صداقت مشهدي ميگردم 0915702…. هم ايميل بديد هم اس بديد هم زنگ بزنين
 173. 0
  1
  از سنه ١٧ تا ٤٥ كسي خواست دوست شه بهم اس بده. 09399007…
 174. 0
  1
  سلام رضا هستم از مشهد دخترهاي باحال زير 23سال مشهدي زنگ بزنن 0915702….
 175. 0
  1
  سلام.منم دنبال ی دوس دختر خوب میگردم ساکن کرمانشاه 09391820…
 176. 1
  1
  نرگس تونستي يه اس بده.
 177. 0
  1
  سلام پيام هستم از تهران، ورزشكار و بدن ساز، خوش هيكل وخوش تيپ ، دنباله يه دختر يا زن تا ٤٠ سال ميگردم،جا هم دارم، لطفا خيلي شيطون و هات باشه و همه جوره پايه با وقت ازاد براي مسافرت اگر كسي از تهران يا كرج خواست اس بده لطفا.سنم ٢٩. شماره ٠٩٣٩٩٠٠٧….
 178. 1
  1
  فقط خراسانی۳۶۳۰۰۷۳۴
 179. نیوشا از مشهد
  19
  8
  دوس پسر توپ از مشهد میخوام۰۹۱۵۳۵۱….
 180. 3
  0
  0936300…نیشابور
  • 0
   0
   سلام من مهدی هستم از مشهد دنبال یک دوست دختر خوب و با وفا میگردم که همه نیازهای منو براورده کنه منم همه نیازهاش رو برآورده کنم.همه جوره هم پایم.
 181. 16
  11
  نرگس 18 ساله از تهرانم 0939508… و 0936314…
 182. 0
  0
  دوست دارم زنگ بزنی اشنابشیم جیجر
 183. 0
  0
  ارومیه کسی هست واسه صیغه؟
 184. 0
  1
  سيامك 24ساله از تهران قدم 190سانت.تيپ و چهرم خوبه.دختر يا خانمي متاهل يا بيوه 20تا40ساله براي دوستي و س.ك.س ميخوام دختر يا خانم هايي كه به س.ك.س حضوري و واقعي علاقه دارند از تهران يا اطراف تهرانتماس بگيرن 0936695…
 185. 1
  2
  سيامك 24ساله از تهران قدم 190سانت.تيپ و چهرم خوبه.دختر يا خانمي متاهل يا بيوه 20تا40ساله براي دوستي و س-ك-س ميخوام دختر يا خانم هايي كه به س-ك-س حضوري و واقعي علاقه دارند از تهران يا اطراف تهرانتماس بگيرن 0936695…
 186. خشن نرین س-ک-س تل
  1
  4
  خشن ترین و وحشی ترین س-ک-س تل با ارگاسم واقعی.تجربه ای به یاد م9اندنی از ارضا شدن.فقط خانما بزنگن 0936272….
 187. 0
  1
  سلام من ارمانم 24 سال سن دارم دنبال یه زن صیغه ای هستم که هم یه ارتباط حلال باشه هم بتونم نیازهای اونو برطرف کنم امیدوارم واقعا کسی باشه تا به هم بتونیم کمک کنیم0935869….
 188. مرتضی از شیراز
  2
  1
  مهندس22ساله ام دنبال یه دوست دختر خوب و ناز و بااحساس میگردم خیلی با احساس..قربونش میرم 0917230…
 189. 0
  0
  کیوان هستم دختر خوشگل به من
 190. 13
  11
  من ميدم همه جا ام ميام 22 سالمه 0938565….
 191. 0
  1
  سلام رویا جون شماره ت رو به جی میل من بفرس تا با هم دوس بشیم
 192. 1
  2
  سلام من اهل حال تلفنی هستم با مرد یا زن فرقی نداره
 193. 0
  1
  امیر ممدجان یه شماره به من بده
 194. 0
  1
  سلام دارم باهات دوس بشم
 195. 1
  1
  لطفا شماره رو حذف کنید
 196. 0
  1
  شماره من اینه زهرا جان 0935076…
 197. 0
  1
  دوس دارم با زهرا دوس بشم
 198. 1
  1
  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻢ ﺯﯾﺮ 21 ﺳﺎﻝ، ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺍﺯ ﻓﯿﺴﺒﻮﮎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺸﯿﻢ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻮﺃﺩﺏ ﻭ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ! یه دختر که اهل شارژ خواستن نباشه با هر دختری خواستم دوست بشم یه پیام میداد و بعدش گفت شارژ ندارم برام بفرست نمیدونم شانس ماست یا دوره زمونه اینجوری شده به ما که میرسن شارژ میخوان! ﺍﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎﺭﻣﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ. 0936013….
 199. 23
  7
  سلام من زهرا هستم از تهران من اماده دوستی با هر کسی رو دارم . یکبار امتحانم ضرر نداره اس بدین0937537…
 200. 3
  2
  سلام من دنبال یه دوس دختر باوفا و ماندگار هستم با هر کی دوست شدم فقط چند هفته می موند و میرفت آخرش میگفتن دوست پسر داریم!لطفا یه دختری که دوس پسر نداشته باشه بزنگه .22سا لمه! 0936013….
 201. 0
  1
  سلام.کسی ست با من دوست بشه؟
 202. 1
  3
  سلام متینم 23 ساله تهران ی دختر شیتون و با حال اگه اومد بم بزنگه 0933717….
 203. 3
  3
  سلام نیما جان میشه بگی کجایی هستی
 204. 1
  1
  دخترا 16و17ساله ها زنگ بزنن اینم شمارم هست0936810….
 205. 0
  2
  با سلام من جلال ۲۷ ساله از کرج هستم و تنها. دنبال یه دوست دختر خوبم از کرج و شهریار هر کی هست به این شماره اس بده. امیدوارم تماس بګیرید
 206. 0
  1
  ٠٩٣٠۵٣٣… اسم من حمید از خراسان رضوی ٢٨ ساله دنبال یه دختر خوشگل هستم درضمن خوشتیپ هستم ولی وضع مالی متوسط
 207. 0
  1
  با سلام من جلال ۲۷ ساله از کرج هستم و تنها. دنبال یه دوست دختر خوبم از کرج و شهریار هر کی هست به این شماره اس بده. امیدوارم تماس بګیرید ارزششو داره 0912 – 261..
 208. 9
  4
  نمیدونم چرا همه از ایجاد یه رابطه پاک و سالم و تعهد بهم فرارین و دنبال دوستی و سکس و سواستفاده از هم میگردن اگه هنوزم کسی هست که به ازدواج فکرمیکنه من سی سالمه شاغلم و کارشناسی ارشد حقوق جزا دارم مستقل زندگی میکنم و تنها عاشق سفرم و تفریح ودوست دارم ازدواج کنم خوشحال میشم بیشترآشنا بشیم 0912695…
 209. 2
  4
  سلام لیدا جان من خوشحال میشم بیشترآشنا بشیم 0912695…
 210. 1
  2
  سلام گلم من بهروز هستم چند سال بدنساز هستم .بهت پیشنهاد دوستی میدم ………
 211. 2
  2
  سلام میلاد هستم 23 سالمه ازتهران دنبال دختری از تهران می گردم اینم شمارمه 0919449….اگه کسی هست زنگ بزنه
 212. 1
  2
  بامن دوست میشی….
 213. 0
  1
  roya khanom myshe ba ham bashym
 214. 27
  18
  0930219….سلام این شمارمه دختری هستم که زیاد حال میدم و شارژمیخوام
 215. 16
  6
  سلام من لیدا هستم دوس دارم با ارش سی ساله از تهران دوست بشم 29سالمه از تهران 0938178….
 216. 1
  4
  دختر از تبریز هست 0938228……
 217. 1
  1
  avalin barame ke daram ba dokhtar doost misham khaheshan oonaei ke tehranian ya qom ya bushehr zang bezanan.man hata ba pesaram doost nistam sefre sefram bekhoda. 0919852…
 218. 3
  1
  من 23 سالمه و مجردم اهل خراسان رضوی دنبال یه دوست دختر خوب میگردم هم دانشجوام هم مهندس برق وشاغل وضع مالی خوبی دارم اگه دوست سالمی پیداکنم 0936643….
 219. 9
  2
  سلام من آرشم سی سالمه و تهران مجرد و مستقل زندگی میکنم مشاور قضایی خانواده ام زندگی خوبی دارم دنبال یه رابطه سالم واگرم شد ازدواج میگردم دلم میخواد طرفم صادق پاک و وفادار و مهربون باشه در عوض براش بهشتی میسازم که تصورشم نمیکنه منتظرش هستم 0912695…
  • 0
   0
   سلام.من آزاده 23سالمه.دانشجوی ارشد حقوق هستم.تاحالا اهل دوستی با پسرنبودم.همیشه سرم ب درسم بوده.کلا نه بادختر نه پسر دوستی نداشتم.الان وافعا احساس تنهایی میکنم.دنبال این روابط بی سرو ته و برا سرگرمی دختر پسرا نیستم.دنبال کسی هستم مث خودم سالم و وفادار و معتقدو خانواده دار.اگراینجا رو براا دوستی انتخاب کردم دلیلش اینه دوستی ندارم ک باش حرف بزنم و …..از نظر ظاهری به اعتقاد اطرافیان زیبا هستم..اهل تعریف از خودم نیستم.دلم میخواد فقط و فقط و فقط و فقط بایه نفر باشم نه برا روابط ناسالم ….که بش وفادار بمونم.خیلی مهربان و عاطفی و دلسوزم….امیدوارم جامعه از این بیشتر به فساد نره و ما یاد بگیریم چطور تو دنیای مجازی بتونیم ازش درست استفاده کنیم…..سربلند و شاد باشید…….
 220. 1
  3
  salam.man reza az ardebil ,donbale ye zan ya dokhtare hashare hastam.0914820….
 221. 5
  5
  از اصفهان گی هست؛0913657…؛0938208…؛0930257…
 222. 0
  1
  mehrshad 28 az teh ba mohaye talaye akhe madram rosiye donbale ye dokhmale khoshjel baraye dosti va sexxx 0935890….
 223. 7
  2
  سلام.من محسن هستم 17 سالمه از گنبد.من به دخترا حس ندارم دلم میخواد با پسرا باشم.صورتم دخترونس خودمم به پسرا حس دارم یه پسر مهربون برای دوستی میخوام 0938652….
 224. 15
  8
  گلی هستم از تهران.دوس پسر بدنساز و خوشتیپ دوس دارم 0935540….
 225. 2
  1
  سلام به دخترها و خانومهای ناناز.من مرتضی با وضع مالی خوب جهت آشنایی و دوستی دنبال گرل فرند و یا خانومی بیوه خوش هیکل هستم اگه پیدا شد لطفا با من تماس بگیرید.شماره تماس من:0919028….
 226. ارش از تهران
  3
  2
  سلام به همه دخترای پاک ایران زمین. من ارش 24 ساله ساکن تهران هستم دانشجو سال اخر . شاغل هستم. دنبال دختری برای رفاقت خوب وصمیمی هستم و تیپ و قیافه خوبی دارم . رفاقت پاک وسالم میخام . دخترای ساکن تهران یا کرج اس بدید خودتو معرفی کنید 0930585…
 227. 0
  2
  اسمم مجتبی ساکن گیلان شهر رشت مهربون و با احساسم دنبال یه دختر یا زنم که ساکن شهر رشت باشه مهربون و با احساس و شیطون و پایه رفاقت باشه سن زیاد برام مهم نیست فقط از دروغ و سر کار گذاشتن متنفرم کسانی که دنبال مادیات هستن هم مزاحم نشن
 228. 0
  3
  سلام من مجتبی هستم دوست دارم بایک دختر حرف بزنم ازشیراز0917332….
 229. 1
  2
  من دانشجوي ارشدمهندسي عمران هستم ٢٨سالمه دنبال يه خانوم تحصيلكرده وپولدارميگردم حوصله گدا بازي ندارم اگه موردپسندواقع شديم مزدوج ميشيم شمارم ٠٩٣٣٥٢…
 230. 1
  1
  سلام به هر چی دختر جیگره دخترای اهل هال بزنگن فرق نمی کنه از چه شهری خودم اهل اصفهانم بزنگین برای دوستی و حال تلفنی و هال حضوری اینم شمارمه 24 ساغت آن لاینم 0938021…. در ضمن صیقه هم قبوله
 231. 3
  3
  سعيد ١٢سالمه دنبال يه دختر س-ك-س-ي ٢٠ساله هستم پولدارم و زنگ بزني شلوارمو مي كنم چشام ابيه قدم بلنده عاشق س-ك-س-م ٠٩١٢٥٥… ه